Daniel Zitka spreekt klare taal over Slavia Praag: "Ik blijf een Anderlechtsupporter, maar..."

Daniel Zitka spreekt klare taal over Slavia Praag: "Ik blijf een Anderlechtsupporter, maar..."
Foto: © Photonews

Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!

Donderdagavond speelt RSC Anderlecht in de Europa League. De troepen van David Hubert geven Slavia Praag partij.

RSC Anderlecht staat voor een loodzware verplaatsing in de Europa League. RSCA-monument Daniel Zitka is duidelijk over de winstkansen.

“Ik blijf een Anderlecht-supporter, maar ik ben bang dat Slavia sterker is”, zegt de doelman die van 2002 tot 2010 voor de club speelde in La Dernière Heure.

â–Ľ Ad by Refinery89

Voor hem is Slavia Praag duidelijk de favoriet voor de wedstrijd. “Ze hebben een geweldige centrumspits en ze gooien voorzetten in het strafschopgebied. Ze spelen met veel intensiteit, zijn erg fysiek en met de steun van hun enthousiaste fans zijn ze thuis erg sterk.”

In Tsjechië is de ploeg ontzettend dominant. Ze hebben in de rangschikking tien punten voorsprong op eerste achtervolger Plzen, de ploeg die Anderlecht in januari nog moet bekampen.

“Ik ben benieuwd hoe Anderlecht zal reageren. Ik volg de resultaten van Sporting, maar ik heb geen tijd om hun wedstrijden te bekijken”, besluit Zitka.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

â–Ľ Ad by Refinery89

Europa League

â–Ľ Ad by Refinery89

Nieuwste reacties