Cercle Brugge straks aan het feest?
Foto: © SC
Cercle Brugge kan zich vanavond verzekeren van een verlengd verblijf in de eerste klasse. Enkel als het verliest met drie of meer doelpunten verschil zou het nog eventueel kunnen gaan spoken op de laatste speeldag zondag.
Cercle Brugge heeft onder Lorenzo Staelens een 18 op 21 te pakken. Enkel tegen Racing Genk in de bekerfinale werd verloren. In de eindronde met de tweedeklassers staat het met 12 op 12 met meer dan anderhalf been bij een verlengd verblijf in de Jupiler Pro League.
Vanavond kan het in ieder geval alle laatste twijfels wegnemen. Enkel als Moeskroen-Péruwelz met 1-4 of een zwaardere uitslag komt winnen, is er nog een minieme kans dat De Vereniging naast een verlengd verblijf grijpt.
Rond 22.15 uur kan er dus vermoedelijk gevierd worden door de Bruggelingen. Westerlo en WS Woluwé spelen tegen elkaar in een duel dat geen belang meer heeft.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief
