Tedesco negeerde hem, maar nu een nieuwe start onder Garcia? Deze JPL-speler hoopt op een eerste oproep
Rudi Garcia werd onlangs aangesteld als nieuwe bondscoach. Spelers die al langer wachten op hun eerste selectie kunnen nu weer geloven.
Domenico Tedesco heeft niet bepaald een positieve indruk achtergelaten als bondscoach van de Rode Duivels. Vooral het slechte EK en de nog slechtere Nations League zullen onthouden worden.
Rudi Garcia werd onlangs aangesteld als nieuwe bondscoach en iedereen kijkt ernaar uit om te zien hoe het nu zal lopen. Hij krijgt zijn eerste kansen in het tweeluik tegen Oekraïne, eind maart.
Een nieuwe bondscoach wil ook zeggen dat er spelers zijn die zichzelf opnieuw moeten bewijzen. Zijn eerste selectie zal er ongetwijfeld anders uitzien dan de laatste van zijn voorganger, en dat kan kansen bieden aan anderen.
Met Bryan Heynen loopt er in de Jupiler Pro League nog een middenvelder rond die zichzelf al vaak bewezen heeft bij zijn club, maar nog steeds wacht op zijn eerste selectie. Hij gelooft daar nu opnieuw wat meer in.
"Ik denk dat de kans op een selectie nu misschien weer wat groter is", vertelde de Genkse kapitein. "Ik kan niet meer doen dan mijn best hier bij Genk, om dan te hopen dat het niet onopgemerkt blijft."
"Laten we hopen dat het goed valt deze keer." Zelf bellen zal Heynen wel niet doen. "Ik ben niet iemand die zelf het initiatief zal nemen (lacht)."
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief
