Benzema moet twee weken geblesseerd toekijken
Karim Benzema had gisterenavond nog een belangrijk aandeel in de 1-2-zege op het veld van het Italiaanse AC Fiorentina. Nu blijkt dat de aanvaller last heeft van een dijbeenblessure. Hij moet enkele weken rust houden.
Karim Benzema klaagt al sinds de vriendschappelijke interland van Frankrijk tegen Uruguay (0-0, nvdr) van vorige week over een pijnlijke spier in het dijbeen. Vandaag werd besloten om een MRI-scan te maken en daaruit bleek dat het spiertje beschadigd is. Rust is de enige oplossing om de spier te laten genezen.
Benzema mist door die blessure de competitiewedstrijden tegen FC Valenciennes en FC Nantes in de Franse competitie. Het is ook twijfelachtig of de Franse international in actie zal kunnen komen op 10 december bij de laatste groepswedstrijd in de Champions League tegen Bayern München. In die partij staat de groepswinst op het spel. Beide teams zijn wel al zeker van de volgende ronde.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief