Diegem denkt reeds aan volgend seizoen
Het seizoen is nog maar halfweg maar toch belet dit de clubs niet om al eens vooruit te denken aan het volgende seizoen. Zo bleef Diegem Sport alvast niet bij de pakken zitten en bood het heel wat spelers reeds een contractverlenging aan.
Het zijn drukke tijden in de wandelgangen van derdeklasser Diegem Sport. De Brabanders maken van de eindejaarsperiode immers gebruik om de contractbesprekingen aan te knopen met zijn spelers. Dit gaf op heden reeds het resultaat dat maar liefst 15 spelers hun contract verlengden. Mesman, Vanhamel, Verheyden, De Schepper, Jacobs, Mbenzu, Hmouda, Gunduz, Timmermans, Van Dorpe, Vangrunderbeek, De Weghe, Bidaoui, Medard en Duchatelet konden zich allen tevreden stellen met een extra jaartje Diegem. Met de overige kernspelers worden de besprekingen eerstdaags afgerond.
Intussen werd al bekend gemaakt dat Tom Ytebrouck volgend seizoen terugkeert naar Diegem. De middenvelder maakte dit seizoen de overstap naar reeksgenoot WS Woluwe waar hij echter nauwelijks aan spelen toekomt.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief