Samy: "We hebben bijna een akkoord met Sollied"

Samy: "We hebben bijna een akkoord met Sollied"
Foto: © SC
Word fan van Lierse SK! 742

De algemene verwachtingen zijn dat Lierse binnen dit en een week Trond Sollied aankondigt als nieuwe coach. In GvA laat eigenaar Maged Samy toch blijken dat de onderhandelingen vergevorderd zijn.

"Trond is een zorgvuldig man", zegt Samy over de lange aanloopperiode. "Momenteel overlegt hij met zijn advocaten hoe een en ander kan geofficialiseerd worden. We hebben bijna een akkoord. Het zal misschien nog niet voor vandaag of morgen zijn, maar de bedoeling is dat hij na de winterstop overneemt en begin januari bij onze stage in Egypte de sportieve baas is."

Samy is er van overtuigd dat Sollied zijn ploeg in eerste kan houden. "Trond is een topcoach. Dat heeft hij in het verleden voldoende bewezen. Het wordt zijn opdracht om Lierse in de laatste negen wedstrijden weg te loodsen van de onderste twee plaatsen. Daar geloof ik rotsvast in."

"We hebben trouwens vroeger al gesproken met Sollied. Toen was hij telkens onder de indruk van onze manier van werken en van de constructie met Wadi Degla in Egypte en Lierse in België. Zelfs eind vorig seizoen hebben we nog aan hem gedacht. Maar toen was hij in Saoedi-Arabië aan de slag en daar konden wij niet mee concurreren.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties