"Dit zal invloed hebben": David Hubert klaar om in te grijpen na blamage in Europa
Foto: © photonews
Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!
RSC Anderlecht keek in de Europa League tegen een vervelende nederlaag aan op bezoek bij Plzen. Volgens David Hubert zal dit hoe dan ook gevolgen hebben voor bepaalde spelers.
Heel wat rotaties bij RSC Anderlecht, maar dat is geen excuus voor de wel heel matige partij die zijn spelers op de mat legden. De rust die hij spelers gaf zou wel eens kunnen resulteren in twee extra matchen, als paarswit de top acht niet haalt.
“Het is nooit goed om een ploeg op veel posities te wijzigen, maar het was nodig”, verzekert Hubert aan Het Nieuwsblad. “Onze nieuwe spelers waren niet speelgerechtigd. Er zijn blessures en jongens die net terugkeren…”
Tegen Slavia Praag en Real Sociedad werd er ook geroteerd en toen liep dat wel goed af. “Deze nederlaag lag niet alleen aan de rotatie. Het was een collectief falen tegen een fysiek sterke ploeg. Ook mannen die de voorbije weken wel goed meedraaiden, lieten het nu afweten.”
Hubert wil geen namen noemen, maar Dendoncker, Simic, Foket, Vazquez, Leoni, Angulo en Rits stonden er niet. “Kijk, ik ga niet in op specifieke namen. We gaan individuele en collectieve analyses maken en ja, dat zal een invloed hebben op toekomstige keuzes.”
Hubert verwacht tegen KV Mechelen zondag een reactie van zijn ploeg, al voegt hij er ook nog aan toe dat deze nederlaag niet de hele Europese campagne in de vuilnisbak moet doen gooien.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief