1e klasse B 1e klasse B

Word fan van 1e klasse B!
Facebook
RSS Feed van 1e klasse B Download kalender van 1e klasse B

Regels

Hoe kun je punten verdienen?

  • Winnaar/gelijkspel juist: 2 punten
  • Indien winnaar juist: 1 bonuspunt indien ook aantal gescoorde doelpunten van thuisploeg of bezoekers juist gepronostikeerd werd
  • Doelpuntenverschil juist: 1 bonuspunt
  • Correcte score
    • 4 punten in totaal bij 0-0, 1-0, 0-1, 1-1, 2-1, 1-2, 2-0 en 0-2
    • 5 punten voor 2-2, 3-2, 2-3, 3-0, 0-3, 3-1 en 1-3
    • 6 punten voor 4-0, 0-4, 4-1, 1-4, 4-2, 2-4 en 3-3
    • 7 punten voor andere score.

Opmerking:
De score na 90 minuten (+ eventuele blessuretijd) telt! Verlengingen of penalty's worden niet in rekening genomen. Elk uur wordt de stand geüpdatet.

Geef jouw pronostiek in

Datum
Match
Jouw Prono
05/08 20:30 Roeselare 2-2 Lierse SK 2.65 3.40 2.50
06/08 20:00 Tubeke 2-2 Union SG 2.20 3.50 3.00
07/08 12:30 Lommel United 2-2 OH Leuven 2.40 3.50 2.70
07/08 16:00 Cercle Brugge 1-1 Antwerp 2.65 3.40 2.50
24/03 20:30 OH Leuven 1-1 Tubeke 2.40 3.50 2.73
26/03 14:30 Cercle Brugge 0-5 Lommel United 1.75 3.85 4.30
Totaal: 0 Punten
Kalender / Voetbaluitslagen
05/08 20:30 Roeselare Roeselare 2-2 Lierse SK Lierse SK Facebook Roeselare - Lierse SK
06/08 20:00 Tubeke Tubeke 2-2 Union SG Union SG Facebook Tubeke - Union SG
07/08 12:30 Lommel United Lommel United 2-2 OH Leuven OH Leuven Facebook Lommel United - OH Leuven
07/08 16:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 1-1 Antwerp Antwerp Facebook Cercle Brugge - Antwerp
24/03 20:30 OH Leuven OH Leuven 1-1 Tubeke Tubeke OH Leuven - Tubeke
26/03 14:30 Cercle Brugge Cercle Brugge 0-5 Lommel United Lommel United Cercle Brugge - Lommel United
Stand
  Ploeg G P
1. Antwerp Antwerp 14 29
2. Lierse SK Lierse SK 14 27
3. Cercle Brugge Cercle Brugge 14 21
4. Roeselare Roeselare 14 20
5. Tubeke Tubeke 14 17
6. Union SG Union SG 14 17
7. OH Leuven OH Leuven 14 15
8. Lommel United Lommel United 14 5
Topschutters
  Speler Goals
1. Lierse SK De Belder 21
2. Cercle Brugge Yagan 12
3. Union SG Rajsel 10
4. Lommel United Bertjens 10
5. Tubeke Diallo 9
6. Lierse SK Joachim 8
7. Union SG Alves Da Silva 8
8. OH Leuven Kostovski 7