Word fan! 262

Seizoen 2023 - 2024 Conference League


 Eerste voorronde (Heen)
12/07 19:30 F91 Dudelange F91 Dudelange 2-1 Saint Patrick Saint Patrick
12/07 20:00 B36 Torshavn B36 Torshavn 0-0 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
13/07 16:00 Tobol Kostanay Tobol Kostanay 2-1 Honka Honka
13/07 17:00 Interclube Interclube 2-1 Víkingur Víkingur
13/07 17:00 Ararat-Armenia Ararat-Armenia 1-1 Egnatia Rrogozhin√ę Egnatia Rrogozhin√ę
13/07 17:00 Pyunik Pyunik 2-0 JK Narva Trans JK Narva Trans
13/07 17:30 ŇĹilina ŇĹilina 2-1 Levadia Tallinn Levadia Tallinn
13/07 17:30 Makedonija GjP Makedonija GjP 0-1 RFS RFS
13/07 18:00 Panev?Ňĺys Panev?Ňĺys 2-2 Milsami Orhei Milsami Orhei
13/07 18:00 FC Haka Valkeakoski FC Haka Valkeakoski 2-2 Crusaders Crusaders
13/07 18:00 Bruno's Magpies Bruno's Magpies 0-0 Dundalk Dundalk
13/07 19:00 Alashkert Alashkert 1-1 FK Arsenal Tivat
13/07 19:00 Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen 0-5 Shkupi Shkupi
13/07 19:00 Dukagjini Dukagjini 2-1 Europa FC Europa FC
13/07 19:00 Domzale Domzale 1-4 Balzan Balzan
13/07 19:00 Gzira United Gzira United 2-2 Glentoran Glentoran
13/07 19:00 Riga FC Riga FC 2-0 Víkingur Reykjavík Víkingur Reykjavík
13/07 19:00 Torpedo Torpedo 2-2 FK Sarajevo FK Sarajevo
13/07 19:30 Niedercorn Progres Niedercorn Progres 2-2 Gjilani Gjilani
13/07 19:30 DAC Dunajsk√° Streda DAC Dunajsk√° Streda 2-1 Dila Gori Dila Gori
13/07 19:30 Penybont Penybont 1-1 Santa Coloma Santa Coloma
13/07 20:00 Shkendija 79 Shkendija 79 1-0 Haverfordwest County Haverfordwest County
13/07 20:00 FC Vaduz FC Vaduz 1-2 Neman Grodno Neman Grodno
13/07 20:00 HB Tórshavn HB Tórshavn 0-0 Derry City Derry City
13/07 20:00 KF Tirana KF Tirana 1-1 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
13/07 20:00 KA Akureyri KA Akureyri 2-0 Connah's Quay Connah's Quay
13/07 20:30 Zeljeznicar Zeljeznicar 2-2 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
13/07 20:30 Sutjeska Sutjeska 1-0 Cosmos Cosmos
13/07 20:45 La Fiorita La Fiorita 1-1 Zimbru Chisinau Zimbru Chisinau
13/07 20:45 Linfield Linfield 3-1 KS Vllaznia KS Vllaznia
13/07 21:00 Maribor NK Maribor NK 1-1 Birkirkara Birkirkara
 Eerste voorronde (Terug)
18/07 19:30 Balzan Balzan 1-3 Domzale Domzale
20/07 17:00 Europa FC Europa FC 2-3 Dukagjini Dukagjini
20/07 17:00 Birkirkara Birkirkara 1-2 Maribor NK Maribor NK
20/07 17:00 Santa Coloma Santa Coloma 2-0 Penybont Penybont
20/07 17:30 RFS RFS 4-1 Makedonija GjP Makedonija GjP
20/07 17:30 JK Narva Trans JK Narva Trans 0-3 Pyunik Pyunik
20/07 17:30 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 0-2 B36 Torshavn B36 Torshavn
20/07 18:00 Milsami Orhei Milsami Orhei 0-1 Panev?Ňĺys Panev?Ňĺys
20/07 18:00 Honka Honka 0-0 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
20/07 18:45 Levadia Tallinn Levadia Tallinn 1-2 ŇĹilina ŇĹilina
20/07 19:00 Zimbru Chisinau Zimbru Chisinau 1-0 La Fiorita La Fiorita
20/07 19:00 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 1-2 Zeljeznicar Zeljeznicar
20/07 19:00 Dinamo Batumi Dinamo Batumi 1-2 KF Tirana KF Tirana
20/07 19:00 Dila Gori Dila Gori 2-0 DAC Dunajsk√° Streda DAC Dunajsk√° Streda
20/07 20:00 Neman Grodno Neman Grodno 1-1 FC Vaduz FC Vaduz
20/07 20:00 Egnatia Rrogozhin√ę Egnatia Rrogozhin√ę 2-2P Ararat-Armenia Ararat-Armenia
20/07 20:00 Gjilani Gjilani 0-2 Niedercorn Progres Niedercorn Progres
20/07 20:00 Víkingur Víkingur 1-1 Interclube Interclube
20/07 20:00 Connah's Quay Connah's Quay 0-2 KA Akureyri KA Akureyri
20/07 20:30 FK Arsenal Tivat 1-6 Alashkert Alashkert
20/07 20:30 Glentoran Glentoran 14-15P Gzira United Gzira United
20/07 20:45 Derry City Derry City 1-0 HB Tórshavn HB Tórshavn
20/07 20:45 Saint Patrick Saint Patrick 2-3 F91 Dudelange F91 Dudelange
20/07 20:45 KS Vllaznia KS Vllaznia 1-0 Linfield Linfield
20/07 20:45 Cosmos Cosmos 1-1 Sutjeska Sutjeska
20/07 20:45 Víkingur Reykjavík Víkingur Reykjavík 1-0 Riga FC Riga FC
20/07 20:45 Dundalk Dundalk 3-1 Bruno's Magpies Bruno's Magpies
20/07 20:45 Haverfordwest County Haverfordwest County P4-2 Shkendija 79 Shkendija 79
20/07 21:00 Shkupi Shkupi 0-0 Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen
20/07 21:00 Crusaders Crusaders 1-0 FC Haka Valkeakoski FC Haka Valkeakoski
20/07 21:00 FK Sarajevo FK Sarajevo 3-5P Torpedo Torpedo
 Tweede voorronde (Heen)
25/07 17:00 Atletic Escaldes Atletic Escaldes 0-1 Partizani Tirana Partizani Tirana
25/07 20:00 The New Saints The New Saints 1-1 Swift Hesperange Swift Hesperange
25/07 20:00 Hamrun Spartans Hamrun Spartans 2-1 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
25/07 20:45 Tre Penne Tre Penne 0-3 Valmiera FC Valmiera FC
25/07 20:45 Ballkani Ballkani 3-0 Larne Larne
26/07 17:00 FK Struga FK Struga 1-0 Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica
26/07 18:00 RFS RFS 0-2 Sabah Sabah
26/07 18:45 FC Midtjylland FC Midtjylland 2-0 Niedercorn Progres Niedercorn Progres
26/07 19:30 CSKA 1948 Sofia CSKA 1948 Sofia 0-1 FCSB FCSB
26/07 20:00 Neman Grodno Neman Grodno 2-0 Balzan Balzan
26/07 20:00 Fenerbahçe Fenerbahçe 5-0 Zimbru Chisinau Zimbru Chisinau
27/07 17:00 Interclube Interclube 2-1 Hibernian Hibernian
27/07 17:00 Ararat-Armenia Ararat-Armenia 1-1 Aris Saloniki Aris Saloniki
27/07 17:00 Ordabasy Shymkent Ordabasy Shymkent 2-2 Legia Warschau Legia Warschau
27/07 17:00 Alashkert Alashkert 0-1 Debrecen Debrecen
27/07 18:00 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt 3-0 Bohemians 1905 Bohemians 1905
27/07 18:00 Qäbälä Qäbälä 2-3 Omonia Nicosia Omonia Nicosia
27/07 19:00 Kalmar FF Kalmar FF 1-2 Pyunik Pyunik
27/07 19:00 Auda 1-1 Spartak Trnava Spartak Trnava
27/07 19:00 Viktoria Plzen Viktoria Plzen 0-0 Drita Drita
27/07 19:00 CSKA Sofia CSKA Sofia 0-2 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
27/07 19:00 Torpedo Torpedo 1-4 FK Aktobe FK Aktobe
27/07 19:00 Kecskemeti TE 2-1 Riga FC Riga FC
27/07 19:00 Ferencv√°ros Ferencv√°ros 4-0 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
27/07 19:00 Gzira United Gzira United 2-0 F91 Dudelange F91 Dudelange
27/07 19:00 Djurgårdens IF Djurgårdens IF 1-2 Luzern Luzern
27/07 19:00 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 2-1 Vojvodina FK Vojvodina FK
27/07 19:30 FC Basel FC Basel 1-3 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
27/07 19:30 Differdange Differdange 1-1 Maribor NK Maribor NK
27/07 19:30 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 3-0 Petrocub Petrocub
27/07 19:30 PAOK PAOK 0-0 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
27/07 19:30 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 3-2 Urartu FC Urartu FC
27/07 19:30 Vorskla Poltava Vorskla Poltava 2-1 Dila Gori Dila Gori
27/07 19:30 CFR Cluj CFR Cluj 1-1 Adana Demirspor Adana Demirspor
27/07 20:00 Osijek Osijek 1-0 Zalaegerszegi TE Zalaegerszegi TE
27/07 20:00 FC Twente FC Twente 1-0 Hammarby Hammarby
27/07 20:00 KA Akureyri KA Akureyri 3-1 Dundalk Dundalk
27/07 20:00 Club Brugge Club Brugge 3-0 Aarhus GF Aarhus GF
27/07 20:00 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 1-0 Panev?Ňĺys Panev?Ňĺys
27/07 20:00 B36 Torshavn B36 Torshavn 2-1 Haverfordwest County Haverfordwest County
27/07 20:00 Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino 2-3 AEK Larnaca AEK Larnaca
27/07 20:00 KAA Gent KAA Gent 5-1 ŇĹilina ŇĹilina
27/07 20:00 Dukagjini Dukagjini 0-1 Rijeka Rijeka
27/07 20:00 NK Celje NK Celje 3-4 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
27/07 20:00 Besiktas Besiktas 3-1 KF Tirana KF Tirana
27/07 20:30 Austria Wien Austria Wien 1-0 Borac Banja Luka Borac Banja Luka
27/07 20:30 Lech Poznan Lech Poznan 3-1 FK Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris
27/07 20:45 Derry City Derry City 2-1 KuPS KuPS
27/07 20:45 Linfield Linfield 2-5 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
27/07 21:00 Crusaders Crusaders 2-2 Rosenborg BK Rosenborg BK
27/07 21:00 Shkupi Shkupi 0-2 Levski Sofia Levski Sofia
27/07 21:00 Sutjeska Sutjeska 2-0 Santa Coloma Santa Coloma
27/07 21:00 Zeljeznicar Zeljeznicar 2-2 Neftchi Neftchi
 Tweede voorronde (Terug)
01/08 17:00 Valmiera FC Valmiera FC 7-0 Tre Penne Tre Penne
01/08 19:30 Balzan Balzan 0-0 Neman Grodno Neman Grodno
01/08 19:30 Zimbru Chisinau Zimbru Chisinau 0-4 Fenerbahçe Fenerbahçe
01/08 20:00 Swift Hesperange Swift Hesperange 3-2 The New Saints The New Saints
01/08 20:45 Partizani Tirana Partizani Tirana 4-1 Atletic Escaldes Atletic Escaldes
01/08 21:00 Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica 3-4 FK Struga FK Struga
02/08 19:00 AEK Larnaca AEK Larnaca 1-1 Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
02/08 19:30 F91 Dudelange F91 Dudelange 2-1 Gzira United Gzira United
03/08 16:00 Tobol Kostanay Tobol Kostanay 1-2 FC Basel FC Basel
03/08 17:00 Santa Coloma Santa Coloma 3-0 Sutjeska Sutjeska
03/08 17:00 Pyunik Pyunik 2-1 Kalmar FF Kalmar FF
03/08 17:30 Spartak Trnava Spartak Trnava 4-1 Auda
03/08 18:00 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 0-1 Hamrun Spartans Hamrun Spartans
03/08 18:00 Urartu FC Urartu FC 2-3 Viitorul Constanta Viitorul Constanta
03/08 18:00 Sabah Sabah 2-1 RFS RFS
03/08 18:00 FK Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 1-2 Lech Poznan Lech Poznan
03/08 18:00 Panev?Ňĺys Panev?Ňĺys 1-1 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
03/08 18:00 FK Aktobe FK Aktobe 1-2 Torpedo Torpedo
03/08 18:00 KuPS KuPS 3-3 Derry City Derry City
03/08 18:00 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 3-2 Linfield Linfield
03/08 18:45 Zalaegerszegi TE Zalaegerszegi TE 1-2 Osijek Osijek
03/08 19:00 Dila Gori Dila Gori 3-1 Vorskla Poltava Vorskla Poltava
03/08 19:00 Neftchi Neftchi 2-0 Zeljeznicar Zeljeznicar
03/08 19:00 Rosenborg BK Rosenborg BK 2-1* Crusaders Crusaders
03/08 19:00 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 4-0 CSKA Sofia CSKA Sofia
03/08 19:00 Petrocub Petrocub 0-2 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
03/08 19:00 Riga FC Riga FC 3-1 Kecskemeti TE
03/08 19:00 Omonia Nicosia Omonia Nicosia 4-1 Qäbälä Qäbälä
03/08 19:00 Levski Sofia Levski Sofia 1-0 Shkupi Shkupi
03/08 19:05 Bohemians 1905 Bohemians 1905 2-4 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt
03/08 19:30 Niedercorn Progres Niedercorn Progres 2-1 FC Midtjylland FC Midtjylland
03/08 19:30 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem 1-4 PAOK PAOK
03/08 20:00 Adana Demirspor Adana Demirspor 2-1 CFR Cluj CFR Cluj
03/08 20:00 KF Tirana KF Tirana 0-2 Besiktas Besiktas
03/08 20:00 Vojvodina FK Vojvodina FK 1-2 Apoel Nicosia Apoel Nicosia
03/08 20:00 Hammarby Hammarby 1-1 FC Twente FC Twente
03/08 20:00 Aarhus GF Aarhus GF 1-0 Club Brugge Club Brugge
03/08 20:00 Drita Drita 1-2 Viktoria Plzen Viktoria Plzen
03/08 20:00 ŇĹilina ŇĹilina 2-5 KAA Gent KAA Gent
03/08 20:15 Rijeka Rijeka 6-1 Dukagjini Dukagjini
03/08 20:15 Hibernian Hibernian 6-1 Interclube Interclube
03/08 20:15 Aris Saloniki Aris Saloniki 1-0 Ararat-Armenia Ararat-Armenia
03/08 20:30 Larne Larne 1-4 Ballkani Ballkani
03/08 20:30 FCSB FCSB 3-2 CSKA 1948 Sofia CSKA 1948 Sofia
03/08 20:30 Maribor NK Maribor NK 4-3 Differdange Differdange
03/08 20:30 Borac Banja Luka Borac Banja Luka 1-2 Austria Wien Austria Wien
03/08 20:45 Luzern Luzern 1-1 Djurgårdens IF Djurgårdens IF
03/08 20:45 Dundalk Dundalk 2-2 KA Akureyri KA Akureyri
03/08 20:45 Haverfordwest County Haverfordwest County 1-1 B36 Torshavn B36 Torshavn
03/08 21:00 Shamrock Rovers Shamrock Rovers 0-2 Ferencv√°ros Ferencv√°ros
03/08 21:00 Legia Warschau Legia Warschau 3-2 Ordabasy Shymkent Ordabasy Shymkent
03/08 21:00 Debrecen Debrecen P4-3 Alashkert Alashkert
03/08 21:15 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 2-5P NK Celje NK Celje
 Derde voorronde (Heen)
09/08 19:00 AEK Larnaca AEK Larnaca 1-1 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
09/08 20:00 KAA Gent KAA Gent 5-0 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
10/08 16:00 Tobol Kostanay Tobol Kostanay 1-0 Derry City Derry City
10/08 17:00 FK Struga FK Struga 3-1 Swift Hesperange Swift Hesperange
10/08 18:00 Sabah Sabah 2-0 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
10/08 18:00 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt 3-0 Pyunik Pyunik
10/08 19:00 Valmiera FC Valmiera FC 1-2 Partizani Tirana Partizani Tirana
10/08 19:00 Omonia Nicosia Omonia Nicosia 1-0 FC Midtjylland FC Midtjylland
10/08 19:00 Santa Coloma Santa Coloma 0-1 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
10/08 19:00 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 1-1 FK Aktobe FK Aktobe
10/08 19:00 Legia Warschau Legia Warschau 1-2 Austria Wien Austria Wien
10/08 19:00 Neftchi Neftchi 1-3 Besiktas Besiktas
10/08 19:00 Dila Gori Dila Gori 0-2 Apoel Nicosia Apoel Nicosia
10/08 19:00 Viktoria Plzen Viktoria Plzen 4-0 Gzira United Gzira United
10/08 19:00 Rosenborg BK Rosenborg BK 2-1 Hearts Hearts
10/08 19:30 Hamrun Spartans Hamrun Spartans 1-6 Ferencv√°ros Ferencv√°ros
10/08 19:30 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 3-0 Flora Tallin Flora Tallin
10/08 19:30 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 0-0 Levski Sofia Levski Sofia
10/08 20:00 NK Celje NK Celje 1-0 Neman Grodno Neman Grodno
10/08 20:00 B36 Torshavn B36 Torshavn 1-3 Rijeka Rijeka
10/08 20:00 FC Twente FC Twente 2-0 Riga FC Riga FC
10/08 20:00 Lech Poznan Lech Poznan 2-1 Spartak Trnava Spartak Trnava
10/08 20:00 Fenerbahçe Fenerbahçe 3-1 Maribor NK Maribor NK
10/08 20:00 Adana Demirspor Adana Demirspor 5-1 Osijek Osijek
10/08 20:00 Club Brugge Club Brugge 5-1 KA Akureyri KA Akureyri
10/08 20:00 Arouca Arouca 2-1 Brann Brann
10/08 20:15 Aris Saloniki Aris Saloniki 1-0 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
10/08 20:30 Hibernian Hibernian 3-1 Luzern Luzern
10/08 20:30 FCSB FCSB 0-0 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
10/08 20:45 Ballkani Ballkani 2-0 Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps
10/08 21:00 Hajduk Split Hajduk Split 0-0 PAOK PAOK
10/08 21:00 Rapid Wien Rapid Wien 0-0 Debrecen Debrecen
 Speeldag 3
16/08 18:00 Flora Tallin Flora Tallin 0-2 Viitorul Constanta Viitorul Constanta
 Derde voorronde (Terug)
17/08 18:00 Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps 1-3 Ballkani Ballkani
17/08 18:00 FK Aktobe FK Aktobe 0-1 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
17/08 18:00 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 2-1 KAA Gent KAA Gent
17/08 18:00 Pyunik Pyunik 0-3 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt
17/08 19:00 Ferencv√°ros Ferencv√°ros 2-1 Hamrun Spartans Hamrun Spartans
17/08 19:00 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 1-0 AEK Larnaca AEK Larnaca
17/08 19:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev P8-6 Aris Saloniki Aris Saloniki
17/08 19:00 Austria Wien Austria Wien 3-5 Legia Warschau Legia Warschau
17/08 19:00 Levski Sofia Levski Sofia 2-1 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
17/08 19:00 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 1-0 Dila Gori Dila Gori
17/08 19:00 Gzira United Gzira United 0-2 Viktoria Plzen Viktoria Plzen
17/08 19:00 Riga FC Riga FC 0-3 FC Twente FC Twente
17/08 19:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 2-0 FCSB FCSB
17/08 19:00 Brann Brann 3-1 Arouca Arouca
17/08 19:30 PAOK PAOK 3-0 Hajduk Split Hajduk Split
17/08 19:45 FC Midtjylland FC Midtjylland 5-1 Omonia Nicosia Omonia Nicosia
17/08 20:00 Partizani Tirana Partizani Tirana 1-0 Valmiera FC Valmiera FC
17/08 20:00 Swift Hesperange Swift Hesperange 2-1 FK Struga FK Struga
17/08 20:00 Neman Grodno Neman Grodno 1-4 NK Celje NK Celje
17/08 20:00 Besiktas Besiktas 2-1 Neftchi Neftchi
17/08 20:00 Spartak Trnava Spartak Trnava 3-1 Lech Poznan Lech Poznan
17/08 20:00 Osijek Osijek 3-2 Adana Demirspor Adana Demirspor
17/08 20:00 KA Akureyri KA Akureyri 1-5 Club Brugge Club Brugge
17/08 20:15 Rijeka Rijeka 2-0 B36 Torshavn B36 Torshavn
17/08 20:15 Maribor NK Maribor NK 0-3 Fenerbahçe Fenerbahçe
17/08 20:45 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2-0 Santa Coloma Santa Coloma
17/08 20:45 Luzern Luzern 2-2 Hibernian Hibernian
17/08 20:45 Hearts Hearts 3-1 Rosenborg BK Rosenborg BK
17/08 20:45 Derry City Derry City 6-6P Tobol Kostanay Tobol Kostanay
17/08 21:00 Partizan Belgrado Partizan Belgrado P7-4 Sabah Sabah
17/08 21:00 Debrecen Debrecen 0-5 Rapid Wien Rapid Wien
 Play-offs (H)
23/08 18:30 Spartak Trnava Spartak Trnava 1-1 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk
23/08 18:45 Hibernian Hibernian 0-5 Aston Villa Aston Villa
24/08 16:00 Astana Astana 1-0 Partizani Tirana Partizani Tirana
24/08 16:00 Tobol Kostanay Tobol Kostanay 1-2 Viktoria Plzen Viktoria Plzen
24/08 17:00 FK Struga FK Struga 0-1 Breidablik Breidablik
24/08 18:00 ŇĹalgiris Vilnius ŇĹalgiris Vilnius 0-4 Ferencv√°ros Ferencv√°ros
24/08 18:30 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 5-0 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
24/08 19:00 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 2-1 HJK HJK
24/08 19:00 Levski Sofia Levski Sofia 1-1 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
24/08 19:00 Rapid Wien Rapid Wien 1-0 Fiorentina Fiorentina
24/08 19:00 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 4-1 NK Celje NK Celje
24/08 19:00 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 2-2 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt
24/08 19:00 Fenerbahçe Fenerbahçe 5-1 FC Twente FC Twente
24/08 19:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev 2-3 Besiktas Besiktas
24/08 20:00 KAA Gent KAA Gent 2-0 Apoel Nicosia Apoel Nicosia
24/08 20:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 3-3 Legia Warschau Legia Warschau
24/08 20:00 Lille OSC Lille OSC 2-1 Rijeka Rijeka
24/08 20:00 KRC Genk KRC Genk 2-1 Adana Demirspor Adana Demirspor
24/08 20:30 Osasuna Osasuna 1-2 Club Brugge Club Brugge
24/08 20:45 Ballkani Ballkani 4-1 Bate Borisov Bate Borisov
24/08 20:45 Hearts Hearts 1-2 PAOK PAOK
24/08 20:45 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1-1 Brann Brann
 Play-offs (T)
31/08 18:00 HJK HJK 2-0 Viitorul Constanta Viitorul Constanta
31/08 18:00 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt 3-2 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
31/08 18:45 Breidablik Breidablik 1-0 FK Struga FK Struga
31/08 19:00 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 1-2 KAA Gent KAA Gent
31/08 19:00 Viktoria Plzen Viktoria Plzen 3-0 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
31/08 19:00 FC Twente FC Twente 0-1 Fenerbahçe Fenerbahçe
31/08 19:00 Brann Brann 8-9P AZ Alkmaar AZ Alkmaar
31/08 19:30 PAOK PAOK 4-0 Hearts Hearts
31/08 20:00 Bate Borisov Bate Borisov 1-0 Ballkani Ballkani
31/08 20:00 Ferencv√°ros Ferencv√°ros 3-0 ŇĹalgiris Vilnius ŇĹalgiris Vilnius
31/08 20:00 Partizani Tirana Partizani Tirana 1-1 Astana Astana
31/08 20:00 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk 1-2 Spartak Trnava Spartak Trnava
31/08 20:00 Adana Demirspor Adana Demirspor 5-5P KRC Genk KRC Genk
31/08 20:00 Fiorentina Fiorentina 2-0 Rapid Wien Rapid Wien
31/08 20:00 NK Celje NK Celje 1-1 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
31/08 20:00 Besiktas Besiktas 1-0 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
31/08 20:15 Rijeka Rijeka 1-1 Lille OSC Lille OSC
31/08 20:30 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 2-0 Levski Sofia Levski Sofia
31/08 20:30 Club Brugge Club Brugge 2-2 Osasuna Osasuna
31/08 21:00 Legia Warschau Legia Warschau P7-6 FC Midtjylland FC Midtjylland
31/08 21:00 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 0-1 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
31/08 21:00 Aston Villa Aston Villa 3-0 Hibernian Hibernian
 Speeldag 1
20/09 16:30 Lille OSC Lille OSC 2-0 Olimpija Olimpija
21/09 18:45 Zrinjski Zrinjski 4-3 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
21/09 18:45 Legia Warschau Legia Warschau 3-2 Aston Villa Aston Villa
21/09 18:45 KRC Genk KRC Genk 2-2 Fiorentina Fiorentina
21/09 18:45 Ferencv√°ros Ferencv√°ros 3-1 Cukaricki Cukaricki
21/09 18:45 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 2-1 Aberdeen Aberdeen
21/09 18:45 HJK HJK 2-3 PAOK PAOK
21/09 18:45 Fenerbahçe Fenerbahçe 3-1 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
21/09 18:45 Ludogorets Ludogorets 4-0 Spartak Trnava Spartak Trnava
21/09 21:00 Viktoria Plzen Viktoria Plzen 1-0 Ballkani Ballkani
21/09 21:00 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 5-1 Astana Astana
21/09 21:00 Lugano Lugano 0-0 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt
21/09 21:00 Club Brugge Club Brugge 1-1 Besiktas Besiktas
21/09 21:00 Slovan Bratislava Slovan Bratislava 2-1 KI Klaksvik KI Klaksvik
21/09 21:00 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 3-2 Breidablik Breidablik
21/09 21:00 Zorja Loehansk Zorja Loehansk 1-1 KAA Gent KAA Gent
 Speeldag 2
05/10 16:30 Astana Astana 1-2 Viktoria Plzen Viktoria Plzen
05/10 18:45 KI Klaksvik KI Klaksvik 0-0 Lille OSC Lille OSC
05/10 18:45 Olimpija Olimpija 0-1 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
05/10 18:45 Breidablik Breidablik 0-1 Zorja Loehansk Zorja Loehansk
05/10 18:45 KAA Gent KAA Gent 2-0 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
05/10 18:45 Ballkani Ballkani 2-0 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
05/10 18:45 Besiktas Besiktas 2-3 Lugano Lugano
05/10 18:45 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt 0-1 Club Brugge Club Brugge
05/10 21:00 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1-0 Legia Warschau Legia Warschau
05/10 21:00 Aston Villa Aston Villa 1-0 Zrinjski Zrinjski
05/10 21:00 Fiorentina Fiorentina 2-2 Ferencv√°ros Ferencv√°ros
05/10 21:00 Cukaricki Cukaricki 0-2 KRC Genk KRC Genk
05/10 21:00 PAOK PAOK 2-1 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
05/10 21:00 Aberdeen Aberdeen 1-1 HJK HJK
05/10 21:00 Spartak Trnava Spartak Trnava 1-2 Fenerbahçe Fenerbahçe
05/10 21:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 7-1 Ludogorets Ludogorets
 Speeldag 3
26/10 18:45 Lille OSC Lille OSC 2-1 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
26/10 18:45 KI Klaksvik KI Klaksvik 3-0 Olimpija Olimpija
26/10 18:45 KAA Gent KAA Gent 5-0 Breidablik Breidablik
26/10 18:45 Ballkani Ballkani 1-2 Astana Astana
26/10 18:45 Lugano Lugano 1-3 Club Brugge Club Brugge
26/10 18:45 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1-4 Aston Villa Aston Villa
26/10 18:45 Fenerbahçe Fenerbahçe 3-1 Ludogorets Ludogorets
26/10 21:00 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 0-1 Viktoria Plzen Viktoria Plzen
26/10 21:00 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt 3-1 Besiktas Besiktas
26/10 21:00 Zrinjski Zrinjski 1-2 Legia Warschau Legia Warschau
26/10 21:00 Fiorentina Fiorentina 6-0 Cukaricki Cukaricki
26/10 21:00 KRC Genk KRC Genk 0-0 Ferencv√°ros Ferencv√°ros
26/10 21:00 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 6-0 HJK HJK
26/10 21:00 Aberdeen Aberdeen 2-3 PAOK PAOK
26/10 21:00 Spartak Trnava Spartak Trnava 0-2 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
 Speeldag 4
09/11 16:30 Astana Astana 0-0 Ballkani Ballkani
09/11 18:45 Ferencv√°ros Ferencv√°ros 1-1 KRC Genk KRC Genk
09/11 18:45 HJK HJK 0-1 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
09/11 18:45 PAOK PAOK 2-2 Aberdeen Aberdeen
09/11 18:45 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 1-1 Spartak Trnava Spartak Trnava
09/11 18:45 Viktoria Plzen Viktoria Plzen 1-0 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
09/11 18:45 Besiktas Besiktas 1-2 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt
09/11 18:45 Legia Warschau Legia Warschau 2-0 Zrinjski Zrinjski
09/11 18:45 Cukaricki Cukaricki 0-1 Fiorentina Fiorentina
09/11 21:00 Slovan Bratislava Slovan Bratislava 1-1 Lille OSC Lille OSC
09/11 21:00 Olimpija Olimpija 2-0 KI Klaksvik KI Klaksvik
09/11 21:00 Breidablik Breidablik 2-3 KAA Gent KAA Gent
09/11 21:00 Zorja Loehansk Zorja Loehansk 1-3 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
09/11 21:00 Club Brugge Club Brugge 2-0 Lugano Lugano
09/11 21:00 Aston Villa Aston Villa 2-1 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
09/11 21:00 Ludogorets Ludogorets 2-0 Fenerbahçe Fenerbahçe
 Speeldag 3
25/11 16:30 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 3-2 Zorja Loehansk Zorja Loehansk
 Speeldag 5
30/11 14:00 Breidablik Breidablik 1-2 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
30/11 16:30 Astana Astana 0-2 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
30/11 18:45 KI Klaksvik KI Klaksvik 1-2 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
30/11 18:45 Olimpija Olimpija 0-2 Lille OSC Lille OSC
30/11 18:45 KAA Gent KAA Gent 4-1 Zorja Loehansk Zorja Loehansk
30/11 18:45 Ballkani Ballkani 0-1 Viktoria Plzen Viktoria Plzen
30/11 18:45 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt 5-2 Lugano Lugano
30/11 18:45 Besiktas Besiktas 0-5 Club Brugge Club Brugge
30/11 18:45 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1-0 Zrinjski Zrinjski
30/11 18:45 HJK HJK 2-2 Aberdeen Aberdeen
30/11 21:00 Aston Villa Aston Villa 2-1 Legia Warschau Legia Warschau
30/11 21:00 Cukaricki Cukaricki 1-2 Ferencv√°ros Ferencv√°ros
30/11 21:00 Fiorentina Fiorentina 2-1 KRC Genk KRC Genk
30/11 21:00 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 1-2 PAOK PAOK
30/11 21:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 6-1 Fenerbahçe Fenerbahçe
30/11 21:00 Spartak Trnava Spartak Trnava 1-2 Ludogorets Ludogorets
 Speeldag 6
14/12 18:45 Legia Warschau Legia Warschau 2-0 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
14/12 18:45 Zrinjski Zrinjski 1-1 Aston Villa Aston Villa
14/12 18:45 Ferencv√°ros Ferencv√°ros 1-1 Fiorentina Fiorentina
14/12 18:45 KRC Genk KRC Genk 2-0 Cukaricki Cukaricki
14/12 18:45 PAOK PAOK 4-2 HJK HJK
14/12 18:45 Aberdeen Aberdeen 2-0 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
14/12 18:45 Fenerbahçe Fenerbahçe 4-0 Spartak Trnava Spartak Trnava
14/12 18:45 Ludogorets Ludogorets 1-0 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
14/12 21:00 Lille OSC Lille OSC 3-0 KI Klaksvik KI Klaksvik
14/12 21:00 Slovan Bratislava Slovan Bratislava 1-2 Olimpija Olimpija
14/12 21:00 Zorja Loehansk Zorja Loehansk 4-0 Breidablik Breidablik
14/12 21:00 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 3-1 KAA Gent KAA Gent
14/12 21:00 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 3-0 Ballkani Ballkani
14/12 21:00 Viktoria Plzen Viktoria Plzen 3-0 Astana Astana
14/12 21:00 Lugano Lugano 0-2 Besiktas Besiktas
14/12 21:00 Club Brugge Club Brugge 3-1 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt
 1/16 Finales (H)
15/02 18:45 Sturm Graz Sturm Graz 4-1 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
15/02 18:45 Union SG Union SG 2-2 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
15/02 18:45 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 1-0 Ferencv√°ros Ferencv√°ros
15/02 18:45 Molde FK Molde FK 3-2 Legia Warschau Legia Warschau
15/02 21:00 Servette Servette 0-0 Ludogorets Ludogorets
15/02 21:00 Real Betis Real Betis 0-1 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
15/02 21:00 Ajax Ajax 2-2 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt
15/02 21:00 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 1-0 KAA Gent KAA Gent
 1/16 Finales (T)
21/02 18:00 KAA Gent KAA Gent 1-1 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
22/02 18:45 Ludogorets Ludogorets 0-1 Servette Servette
22/02 18:45 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 1-1 Real Betis Real Betis
22/02 18:45 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt 1-2* Ajax Ajax
22/02 21:00 Slovan Bratislava Slovan Bratislava 0-1 Sturm Graz Sturm Graz
22/02 21:00 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 1-2 Union SG Union SG
22/02 21:00 Ferencv√°ros Ferencv√°ros 0-1 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
22/02 21:00 Legia Warschau Legia Warschau 0-3 Molde FK Molde FK
 1/8 Finales (H)
07/03 18:45 Ajax Ajax - Aston Villa Aston Villa
07/03 18:45 Sturm Graz Sturm Graz -3 Lille OSC Lille OSC
07/03 18:45 Molde FK Molde FK 2-1 Club Brugge Club Brugge
07/03 18:45 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 1-4 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
07/03 21:00 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 2- PAOK PAOK
07/03 21:00 Servette Servette - Viktoria Plzen Viktoria Plzen
07/03 21:00 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 3-4 Fiorentina Fiorentina
07/03 21:00 Union SG Union SG 0-3 Fenerbahçe Fenerbahçe
 1/8 Finales (T)
14/03 18:45 PAOK PAOK 5-1 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
14/03 18:45 Fenerbahçe Fenerbahçe 0-1 Union SG Union SG
14/03 18:45 Fiorentina Fiorentina 1-1 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
14/03 18:45 Viktoria Plzen Viktoria Plzen P- Servette Servette
14/03 21:00 Club Brugge Club Brugge 3-0 Molde FK Molde FK
14/03 21:00 Aston Villa Aston Villa 4- Ajax Ajax
14/03 21:00 Lille OSC Lille OSC 1-1 Sturm Graz Sturm Graz
14/03 21:00 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 1-6* Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
 Kwart Finales (H)
11/04 18:45 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 3-2 Fenerbahçe Fenerbahçe
11/04 18:45 Viktoria Plzen Viktoria Plzen - Fiorentina Fiorentina
11/04 21:00 Aston Villa Aston Villa 2-1 Lille OSC Lille OSC
11/04 21:00 Club Brugge Club Brugge 1-0 PAOK PAOK
 Kwart Finales (T)
18/04 18:45 Lille OSC Lille OSC 2-1P Aston Villa Aston Villa
18/04 18:45 Fiorentina Fiorentina - Viktoria Plzen Viktoria Plzen
18/04 21:00 Fenerbahçe Fenerbahçe 1-P Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
18/04 21:00 PAOK PAOK 0-2 Club Brugge Club Brugge
 Halve Finales (H)
02/05 21:00 Aston Villa Aston Villa 2-4 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
02/05 21:00 Fiorentina Fiorentina 3-2 Club Brugge Club Brugge
 Halve Finales (T)
08/05 18:45 Club Brugge Club Brugge 1-1 Fiorentina Fiorentina
09/05 21:00 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 2- Aston Villa Aston Villa
 Finale
29/05 21:00 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus ...-... Fiorentina Fiorentina
 Groep A G P
1. Lille OSC Lille OSC 6 14
2. Slovan Bratislava Slovan Bratislava 6 10
3. Olimpija Olimpija 6 6
4. KI Klaksvik KI Klaksvik 6 4
 Groep B G P
1. Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 6 15
2. KAA Gent KAA Gent 6 13
3. Zorja Loehansk Zorja Loehansk 6 7
4. Breidablik Breidablik 6 0
 Groep C G P
1. Viktoria Plzen Viktoria Plzen 6 18
2. Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 6 9
3. Ballkani Ballkani 6 4
4. Astana Astana 6 4
 Groep D G P
1. Club Brugge Club Brugge 6 16
2. Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt 6 10
3. Besiktas Besiktas 6 4
4. Lugano Lugano 6 4
 Groep E G P
1. Aston Villa Aston Villa 6 13
2. Legia Warschau Legia Warschau 6 12
3. AZ Alkmaar AZ Alkmaar 6 6
4. Zrinjski Zrinjski 6 4
 Groep F G P
1. Fiorentina Fiorentina 6 12
2. Ferencv√°ros Ferencv√°ros 6 10
3. KRC Genk KRC Genk 6 9
4. Cukaricki Cukaricki 6 0
 Groep G G P
1. PAOK PAOK 6 16
2. Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 6 9
3. Aberdeen Aberdeen 6 6
4. HJK HJK 6 2
 Groep H G P
1. Fenerbahçe Fenerbahçe 6 12
2. Ludogorets Ludogorets 6 12
3. FC Nordsjælland FC Nordsjælland 6 10
4. Spartak Trnava Spartak Trnava 6 1