Roebels moeten Monaco behoeden voor ondergang
Foto: © SC
De Russische zakenman Dmitri Ribolovlev heeft zijn oog laten vallen op het fel geplaagde AS Monaco. De gewezen Champions League-finalist bengelt vandaag onderaan de Franse Ligue 2.
Dmitri Ribolovlev zou graag Monaco opnieuw naar ongekende hoogtes loodsen. De Rus heeft zich verrijkt als leverancier van meststoffen. Volgens de Forbes-lijst is de zakenman goed voor zeven miljard euro. De 45-jarige Rus wil 200 miljoen investeren in het fel geplaagde Monaco.
Volgens L'Equipe zou Ribolovlev nauw gaan samenwerken met een eventuele nieuwe voorzitter. Zakenman en spelersmakelaar Jean-Marc Goiran is één van de voornaamste kandidaten. Goiran is een goede vriend van Prins Albert van Monaco, een hondstrouwe fan van de rood-witten.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief
