Dit is ons Team van de Week!
Redactie
| 2 reacties

Heel wat jongens van Club Brugge en Genk in ons Team van de Week

Dit is ons Team van de Week!
Foto: © SC

Met onder meer Club-Standard en Anderlecht-Genk kregen we opnieuw enkele toppers te zien dit weekend. Dat leverde voldoende stof op voor ons Team van de Week.

Doel

Tussen de palen stond Ortwin De Wolf tegen Gent een uitstekende match te keepen, maar hij werd in de slotfase in de steek gelaten door zijn ploegmaats.

Verdediging

Achterin kunnen we niet naast Pol Garcia, hij tekende voor een assist én een goal namens STVV. Brandon Mechele toonde alweer waarom hij Rode Duivel is en Larry Azouni was de beste man op het veld tijdens Kortrijk-Moeskroen.

Middenveld

Op het middenveld kiezen we voor twee brekers, Berge en Ilaimaharitra, vlak voor de defensie. Pozuelo en een fenomenale Vanaken moeten voor de offensieve ideeën zorgen, samen met Benavente en Amrabat. Die laatste komt er de voorbije weken écht door met knalprestaties tegen Dortmund en nu ook Standard.

Aanval

Eenzaam in de spits staat deze week Toyokawa. De aanvaller van Eupen was alweer beslissend.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties