Nieuwe coach voor Espanyol en landgenoot Landry Dimata

Redactie
Nieuwe coach voor Espanyol en landgenoot Landry Dimata
Foto: © photonews

De competities in Europa zijn opnieuw begonnen en dat wil zeggen dat er heel wat nieuws is. Wij houden u via dit overzicht ook op de hoogte van de kleine nieuwtjes die er dagelijks te rapen vallen.

Nieuwe coach voor Espanyol en landgenoot Landry Dimata

Espanyol heeft zijn nieuwe coach voor volgend seizoen beet. Diego Martinez is voor komend seizoen de nieuwe trainer van Landry Dimata. Zijn voorganger Vincente Moreno werd twee speeldagen voor het einde van het seizoen aan de kant gezet.

Het is hopen dat de nieuwe coach meer gebruik gaat maken van Landry Dimata. Het afgelopen seizoen werd de spits vooral als invaller gebruikt en mocht hij in totaal 531 minuten spelen in LaLiga. Espanyol sloot het seizoen af op een 14de plaats, slechts vier punten boven de degradatieplaatsen.

Sprokkels

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties