Moet 45-jarige doublure depanneren bij Kortrijk?

Timothy Collard
Timothy Collard
| 5 reacties
Moet 45-jarige doublure depanneren bij Kortrijk?
Foto: © SC

Volg Voetbalkrant nu via Instagram!

Hein Vanhaezebrouck heeft dit weekend mogelijk een basisplaats in petto voor de 45-jarige Patrick Deman. Eerste keuze Darren Keet sukkelt met een ontsteking aan de knie en is onzeker voor het treffen met Bergen.

Een tijdje geleden al vroegen De Kerels een spelerslicentie aan voor keeperstrainer Patrick Deman. Omdat tweede doelman Rémy Pillot geblesseerd uitviel beschikte Vanhaezebrouck namelijk maar over één doelman meer met Keet.

Nu ook de Zuid-Afrikaan af te rekenen krijgt met blessureleed komt de rentree van ouderdomsdeken Deman dichter en dichter. Vandaag wordt de knoop doorgehakt of Keet al dan niet speelklaar geraakt voor de wedstrijd op het veld van Bergen. Dat meldt Het Laatste Nieuws.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties