Fans OH Leuven voelen zich bekocht: "Symptoom van hoe doodziek onze club is"
Redactie
| 10 reacties

OH Leuven probeert zich te redden, maar zit nu ook verveeld met een schandaal - fans zijn boos

Fans OH Leuven voelen zich bekocht: "Symptoom van hoe doodziek onze club is"
Foto: © SC

OH Leuven verkeert in volle degradatiestrijd met nog drie speeldagen te gaan. Maar alsof dat nog niet genoeg is, houdt een heus gokschandaal de club momenteel in haar greep. "Dit kunnen we missen als de pest, ook al is er geen enkele aanwijzing dat er gegokt zou zijn op matchen van Leuven."

"Dit is een mokerslag voor elke supporter", klinkt het bij Sven Massart van Supportersclub OHL 2020 in het Journaal. "Vorige zaterdag trokken we met 1000 man naar Moeskroen en hebben we in guur weer gezongen voor onze spelers."

"En nu blijkt dat we dat misschien gedaan hebben voor spelers die hun eigen geldgewin belangrijker vinden dan het belang van de club of de supporters", is hij erg kritisch.

Het veelvuldig verliezen van punten in de slotfase lijkt zo ook meteen een wrange smaak te krijgen. "We kunnen nu gaan speculeren daarover, maar dat weten we niet. Dit is een symptoon van hoe doodziek onze club momenteel is. Hieruit moeten heel harde maatregelen genomen worden."

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties