Dit is ons Team van de Week!
Redactie
| 6 reacties

Heel wat jongens van Moeskroen en Standard in het Team van de Week

Dit is ons Team van de Week!
Foto: © SC

Op speeldag 24 kregen we nog een onvervalste Super Sunday te zien met de Slag om Vlaanderen en de Clasico. Ook de stunt van Moeskroen was meer dan indrukwekkend. Stof genoeg dus voor ons Team van de Week!

Doel

Tussen de palen kon niemand dit weekend tippen aan Thomas Kaminski. Na zijn penaltyreeks op Oostende, trok hij die prestatie door op bezoek bij Club Brugge.

Verdediging

Achterin maakten vooral de jongens van Standard indruk. Bokadi deed Luyindama al een beetje vergeten en Vanheusden was zoals de laatste weken uitmuntend. In de clash tussen Oostende en Antwerp werd De Bock dolgedraaid door Buta.

Middenveld

Op het middenveld was Vadis Odjidja uitstekend op bezoek bij zijn ex-club. Pozuelo deed alles draaien bij KRC Genk en Manuel Benson was werkelijk overal in de zege van Moeskroen tegen Charleroi.

Bongonda was de sterkste man op het veld in de nipte overwinning van Zulte Waregem, Carcela wervelde opnieuw tegen Anderlecht in een vurig Sclessin.

Aanval

Felipe Avenatti zag een transfer door de neus geboord, maar liet dat op het veld niet merken. Hij scoorde een knap doelpunt tegen Sporting Lokeren. Taiwo Awoniyi scoorde dit weekend niet, maar was enorm belangrijk.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Ontvang het voetbalnieuws van jouw favoriete ploeg per mail

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties