Vandaag medische testen: AA Gent betaalt nog geen miljoen voor nieuwe spits

Vandaag medische testen: AA Gent betaalt nog geen miljoen voor nieuwe spits
Foto: © photonews

Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!

Hij moet indruk gemaakt hebben in het Europese duel tegen de Buffalo's, want AA Gent haalt zijn nieuwe spits bij Riga FS. De 28-jarige Serviër Darko Lemajic wordt vandaag waarschijnlijk nog officieel aangekondigd.

De grote targetspits scoorde in de derde voorronde van de Conference League tegen Gent. Nadat Thomas Hendry onhaalbaar bleek, werd de blik richting Lemajic gericht in de Gentse bestuurskamers. 

Hein Vanhaezebrouck zou volgens HLN vooral aangedrongen hebben op zijn komst. De nieuwe aanvaller - die enkel in Servië en Letland voetbalde - zou iets minder dan een miljoen gaan kosten. Volgens Transfermarkt lag zijn marktwaarde op 275.000 euro. Momenteel is hij al in de Ghelamco Arena en vandaag legt hij er medische testen af.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Conference League

 Ronde 2
Ballkani Ballkani 23/07 Hamrun Spartans Hamrun Spartans
Differdange Differdange 23/07 Ordabasy Shymkent Ordabasy Shymkent
Virtus Virtus 23/07 Flora Tallin Flora Tallin
FK Struga FK Struga 24/07 Pyunik Pyunik
Dinamo Batumi Dinamo Batumi 24/07 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
AEK Athene AEK Athene 24/07 Inter Club d'Escaldes Inter Club d'Escaldes
KuPS KuPS 17:00 Tromsø IL Tromsø IL
Zira Zira 17:30 Dunajska Streda Dunajska Streda
Žalgiris Vilnius Žalgiris Vilnius 18:00 Pafos FC Pafos FC
Bruno's Magpies Bruno's Magpies 18:00 FC København FC København
Milsami Orhei Milsami Orhei 18:00 Astana Astana
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 18:30 Brann Brann
Omonia Nicosia Omonia Nicosia 18:30 Torpedo Torpedo
Zimbru Chisinau Zimbru Chisinau 18:45 Ararat Yerevan Ararat Yerevan
Paksi SE Paksi SE 19:00 AEK Larnaca AEK Larnaca
Baník Ostrava Baník Ostrava 19:00 Urartu FC Urartu FC
Djurgårdens IF Djurgårdens IF 19:00 Niedercorn Progres Niedercorn Progres
Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 19:00 Cherno More Varna Cherno More Varna
Olimpija Olimpija 19:00 Polissya Zhytomyr Polissya Zhytomyr
FC Zürich FC Zürich 19:00 Shelbourne Shelbourne
Brøndby IF Brøndby IF 19:00 Llapi Llapi
F91 Dudelange F91 Dudelange 19:00 BK Häcken BK Häcken
Floriana Floriana 19:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
Maccabi Haifa Maccabi Haifa 19:15 Sabah Sabah
CFR Cluj CFR Cluj 19:30 Neman Grodno Neman Grodno
CSKA 1948 Sofia CSKA 1948 Sofia 19:30 Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica
Istanbul BB Istanbul BB 19:45 La Fiorita La Fiorita
KAA Gent KAA Gent 20:00 Víkingur Gøta Víkingur Gøta
Sankt Gallen Sankt Gallen 20:00 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
Osijek Osijek 20:00 Levadia Tallinn Levadia Tallinn
Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac 20:00 Mornar Mornar
Maribor NK Maribor NK 20:15 CS U Craiova CS U Craiova
Vikingur Reykjavík Vikingur Reykjavík 20:45 Egnatia Rrogozhinë Egnatia Rrogozhinë
Saint Patrick Saint Patrick 20:45 FC Vaduz FC Vaduz
Valur Reykjavík Valur Reykjavík 20:45 Saint Mirren Saint Mirren
Legia Warschau Legia Warschau 20:45 Caernarfon Town Caernarfon Town
FK Sarajevo FK Sarajevo 21:00 Spartak Trnava Spartak Trnava
Hajduk Split Hajduk Split 21:00 HB Tórshavn HB Tórshavn
Zrinjski Zrinjski 21:00 Bravo Bravo
Stjarnan Gardabae Stjarnan Gardabae 21:00 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
Breidablik Breidablik 21:15 Drita Drita
Drita Drita 30/07 Breidablik Breidablik
Pyunik Pyunik 30/07 FK Struga FK Struga
Flora Tallin Flora Tallin 30/07 Virtus Virtus
Hamrun Spartans Hamrun Spartans 30/07 Ballkani Ballkani
Mornar Mornar 30/07 Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac
FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi 30/07 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
BK Häcken BK Häcken 31/07 F91 Dudelange F91 Dudelange
Spartak Trnava Spartak Trnava 31/07 FK Sarajevo FK Sarajevo
Astana Astana 01/08 Milsami Orhei Milsami Orhei
Urartu FC Urartu FC 01/08 Baník Ostrava Baník Ostrava
Ordabasy Shymkent Ordabasy Shymkent 01/08 Differdange Differdange
Llapi Llapi 01/08 Brøndby IF Brøndby IF
Ararat Yerevan Ararat Yerevan 01/08 Zimbru Chisinau Zimbru Chisinau
Bravo Bravo 01/08 Zrinjski Zrinjski
Levadia Tallinn Levadia Tallinn 01/08 Osijek Osijek
Sabah Sabah 01/08 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
Tobol Kostanay Tobol Kostanay 01/08 Sankt Gallen Sankt Gallen
Polissya Zhytomyr Polissya Zhytomyr 01/08 Olimpija Olimpija
AEK Larnaca AEK Larnaca 01/08 Paksi SE Paksi SE
Pafos FC Pafos FC 01/08 Žalgiris Vilnius Žalgiris Vilnius
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 01/08 Stjarnan Gardabae Stjarnan Gardabae
Inter Club d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 01/08 AEK Athene AEK Athene
CS U Craiova CS U Craiova 01/08 Maribor NK Maribor NK
Niedercorn Progres Niedercorn Progres 01/08 Djurgårdens IF Djurgårdens IF
Tromsø IL Tromsø IL 01/08 KuPS KuPS
FC København FC København 01/08 Bruno's Magpies Bruno's Magpies
Brann Brann 01/08 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
Torpedo Torpedo 01/08 Omonia Nicosia Omonia Nicosia
FC Vaduz FC Vaduz 01/08 Saint Patrick Saint Patrick
Cherno More Varna Cherno More Varna 01/08 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
Víkingur Gøta Víkingur Gøta 01/08 KAA Gent KAA Gent
Neman Grodno Neman Grodno 01/08 CFR Cluj CFR Cluj
Dunajska Streda Dunajska Streda 01/08 Zira Zira
Shelbourne Shelbourne 01/08 FC Zürich FC Zürich
Caernarfon Town Caernarfon Town 01/08 Legia Warschau Legia Warschau
La Fiorita La Fiorita 01/08 Istanbul BB Istanbul BB
Saint Mirren Saint Mirren 01/08 Valur Reykjavík Valur Reykjavík
Egnatia Rrogozhinë Egnatia Rrogozhinë 01/08 Vikingur Reykjavík Vikingur Reykjavík
HB Tórshavn HB Tórshavn 01/08 Hajduk Split Hajduk Split
Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica 01/08 CSKA 1948 Sofia CSKA 1948 Sofia
Vitória Guimarães Vitória Guimarães 01/08 Floriana Floriana

Nieuwste reacties