KBVB mag deze coach al schrappen: 'veelgenoemde kandidaat ziet een opvolging van Tedesco als bondscoach alvast niet zitten'
Foto: © photonews
Volg Voetbalkrant nu via Instagram!
De KBVB moet op zoek gaan naar een nieuwe bondscoach na het ontslag van Domenico Tedesco. Eén naam die al werd genoemd, zou niet meteen willen toehappen als hij benaderd wordt.
Domenico Tedesco werd na een hele soap afgelopen week uiteindelijk ontslagen. Het was al redelijk duidelijk dat hij niet verder zou mogen gaan als bondscoach, alleen werd zijn ontslag nogal lang uitgesteld.
Maar nu dat uit de weg is, kan de KBVB zich helemaal focussen op het vinden van een opvolger. Een Belg lijkt het niet te gaan worden.
De namen die genoemd worden zijn dan ook voornamelijk buitenlanders. Rudi Garcia, Thierry Henry, Julen Lopetegui, ... Garcia zou dicht bij FC Porto staan, terwijl Henry al ontkende dat hij de nieuwe bondscoach zou worden.
Lopetegui werd onlangs, na 22 wedstrijden, ontslagen bij West Ham United. Voordien stond hij onder meer nog aan het roer bij Wolverhampton, Real Madrid, Sevilla en Spanje. Aan ervaring zeker geen gebrek.
Maar zelf lijkt hij niet happig te zijn om de nieuwe bondscoach van België te worden. Het Nieuwsblad meldt dat de bond zijn mogelijke kandidatuur al onderzocht. Echt geneigd om in te gaan op een voorstel, als dat er zou komen, zou hij niet zijn.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief
