Real Madrid krijgt flinke straf voor homofobe gezangen tijdens Champions League-wedstrijd

Manuel Gonzalez
Manuel Gonzalez
| Reageer
Real Madrid krijgt flinke straf voor homofobe gezangen tijdens Champions League-wedstrijd
Foto: © photonews
Word fan van Real Madrid! 1584

De Europese Voetbalbond (UEFA) heeft Real Madrid gestraft voor het wangedrag van de eigen supporters aan het adres van City-coach Pep Guardiola vorige week donderdag. Enkele leden van de thuissupporters zouden homofobe gezangen aan het adres van Guardiola hebben gezongen.

Wat een mooi resultaat van Real Madrid in de tussenronde van de Champions League had moeten zijn, wordt nu volledig onderdrukt door het absolute wangedrag van de Spaanse supporters. 

Guardiola heeft een verleden bij aartsrivaal FC Barcelona, waar hij jarenlang succes beleefde, zowel als speler als coach. Waarschijnlijk was dit de reden voor de aanval van de Real-supporters. 

500 zitjes vrij

30.000 euro, zo veel bedraagt de boete die Real Madrid moet betalen voor het wangedrag van zijn supporters, dat heeft de UEFA beslist. 

Naast de geldboete heeft Real ook een gedeeltelijke sluiting van het stadion aan zijn been. Het riskeert 500 zitjes te moeten vrijlaten bij de volgende Europese wedstrijd. Die straf komt wel met een uitstel over een periode van twee jaar. 


Real speelt volgende week in de achtste finales van de Champions League de heenwedstrijd tegen stadsrivaal Atlético Madrid. 

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Champions League

Nieuwste reacties