Jeurissen neemt het op voor Nzolo

 
15 reacties

Robert Jeurissen (foto), baas van de scheidsrechters, springt in de bres voor Jérôme Efong Nzolo. De ref was kop van jut na de bekerfinale van vorige zaterdag toen hij Benjamin De Ceulaer uitsloot.

Robert Jeurissen vond de beslissing om Benjamin De Ceulaer uit te sluiten verdedigbaar. "Er was wat duw- en trekwerk langs weerskanten maar dan volgde ook nog een natrap. De assistent-ref kon niet goed inschatten vanuit zijn positie hoe hard deze aankwam. Wel was het duidelijk dat scheidsrechter Jérôme Efong Nzolo wees op een agressieve daad dus hem met de vinger wijzen, is niet correct", aldus de scheidsrechtersbaas in HLN.

Jeurissen benadrukt ook dat een speler niet hoeft geblesseerd te zijn om aan een tegenstander dan rood te trekken. "Het ging hier om een agressieve daad. Reglementair valt de assistent dus niets te verwijten. Het is jammer voor De Ceulaer maar in een bekerfinale gelden dezelfde regels als in andere wedstrijden", besluit Jeurissen.

 

15 reacties

Speel op Unibet.be en ontvang tot €60 bonus

AddToAny

Reacties

Controleer op nieuwe reacties

Kalender / Voetbaluitslagen

26/07 16:00 Francs  Borains Francs Borains - Arquet FC Arquet FC
26/07 16:00 Apollo Gellik Apollo Gellik - Kattenbos Sport Kattenbos Sport
26/07 16:00 Neeroeteren-Maaseik Neeroeteren-Maaseik - Esperanza Neerpelt Esperanza Neerpelt
26/07 16:00 Leopoldsburg Leopoldsburg - SK Bree SK Bree
26/07 16:00 Vlijtingen VV Vlijtingen VV - Koersel Koersel
26/07 16:00 Herk-de-stad FC Herk-de-stad FC - Waltwilder VV Waltwilder VV
26/07 16:00 Huvo Jeuk Huvo Jeuk - Brustem Centrum Brustem Centrum
26/07 16:00 Hades Hades - KMR Biesen KMR Biesen
26/07 16:00 Flandria Dorne Flandria Dorne - Lutlommel VV Lutlommel VV
26/07 16:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo - Zonhoven VV Zonhoven VV
26/07 16:00 Helson Helchteren Helson Helchteren - Wellen Wellen
26/07 16:00 Termien Termien - Hoepertingen Hoepertingen
26/07 16:00 Sclayn Sclayn - Wépion Wépion
26/07 16:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen - KVK Beringen KVK Beringen
26/07 16:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois - JS Isières JS Isières
26/07 16:00 ASC Havinnes ASC Havinnes - Ostiches Ostiches
26/07 16:00 Spy Spy - A.S. Fontainoise A.S. Fontainoise
26/07 16:00 Charleroi Fleurus Charleroi Fleurus - Chatelet SC Chatelet SC
26/07 16:00 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet - Nismes Nismes
26/07 16:00 RAS Monceau RAS Monceau - AC Le Roeulx AC Le Roeulx
26/07 16:00 Aedec Hyon Aedec Hyon - RUSG Quevy RUSG Quevy
26/07 16:00 Fosses Fosses - Chatelet SC Chatelet SC
26/07 16:00 AS Montkainoise AS Montkainoise - Entité Floreffe Entité Floreffe
26/07 16:00 Paturageois Paturageois - Peruwelz FC Peruwelz FC
26/07 16:00 Olympic Charleroi Olympic Charleroi - RUS Flobecq RUS Flobecq
26/07 16:00 Grand-Leez Grand-Leez - Lessines-Ollignies Lessines-Ollignies
26/07 16:00 Pesche Pesche - RUS Courcelloise RUS Courcelloise
26/07 16:00 RC Sartois RC Sartois - Gesves Gesves
26/07 16:00 Chevetogne Chevetogne - Rochefort Rochefort
26/07 16:00 Verviers Verviers - Champlon Champlon
26/07 16:00 Ethe Belmont Ethe Belmont - Jeunesse Arlon Jeunesse Arlon
26/07 16:00 Villance Villance - US Givry US Givry
26/07 16:00 Longlier Longlier - Bomal Bomal
26/07 16:00 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve - Harre Harre
26/07 16:00 Martelange Martelange - Solières Sport Solières Sport
26/07 16:00 ES Vaux ES Vaux - Poupehan Poupehan
26/07 16:00 Bertrigeoise Bertrigeoise - Salmchateau Salmchateau
26/07 16:00 Marbehan Marbehan - Mormont Mormont
26/07 16:00 Stade Waremme Stade Waremme - Meix DT Virton Meix DT Virton
26/07 16:00 Jamoigne Jamoigne - RDC Cointe RDC Cointe
26/07 16:00 Verlaine Verlaine - Rossignol Rossignol
26/07 16:00 Marloie Marloie - Aywaille Aywaille
26/07 16:00 Kemexhe Kemexhe - RFC Trooz RFC Trooz
26/07 16:00 Beaufays SC Beaufays SC - Warnant Warnant
26/07 16:00 RFC Raeren RFC Raeren - Stavelotain Stavelotain
26/07 16:00 Bievre Bievre - Aischoise Aischoise
26/07 16:00 Dinant Dinant - Fizoise Fizoise
26/07 16:00 Limont Limont - Verlaine Verlaine
26/07 16:00 Hombourg Hombourg - Pontisse Pontisse
26/07 16:00 Ougrée Ougrée - Stavelotain Stavelotain
26/07 16:00 Loyers Loyers - Aischoise Aischoise
26/07 16:00 Lixhe-Lanaye Lixhe-Lanaye - Couvin Mariembourg Couvin Mariembourg
26/07 16:00 Namen UR Namen UR - US Liège US Liège
26/07 16:00 Walhorn Walhorn - FC Meux FC Meux
26/07 16:00 Taminoise Taminoise - Eghezee Eghezee
26/07 16:00 La Roche La Roche - Richelle United Richelle United
26/07 16:00 Wielsbeke Wielsbeke - Sassp. Boezinge Sassp. Boezinge
26/07 16:00 Zeveren Sportief Zeveren Sportief - Evergem-Center Evergem-Center
26/07 16:00 Rapide Lebbeke Rapide Lebbeke - KVV Zelzate KVV Zelzate
26/07 16:00 Appelterre-Eichem Appelterre-Eichem - RFC Wetteren RFC Wetteren
26/07 16:00 De Jeugd Lovendegem De Jeugd Lovendegem - SK Ronse SK Ronse
26/07 16:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas - Rangers Opdorp Rangers Opdorp
26/07 16:00 WIK Eine WIK Eine - Laarne-Kalken Laarne-Kalken
26/07 16:00 Boekel Boekel - Eendracht Zele Eendracht Zele
26/07 16:00 Wetteren Wetteren - Avanti Stekene Avanti Stekene
26/07 16:00 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. - KVE Drongen KVE Drongen
26/07 16:00 KFC Merelbeke KFC Merelbeke - Lochristi Lochristi
26/07 16:00 Maldegem Maldegem - SK Berlaar SK Berlaar
26/07 16:00 Pepingen Pepingen - Jong Lede Jong Lede
26/07 16:00 Dikkelvenne Dikkelvenne - Svelta Melsele Svelta Melsele
26/07 16:00 Royal Géants Athois Royal Géants Athois - Zwevegem Sport Zwevegem Sport
26/07 16:00 Knokke Knokke - KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge
26/07 16:00 SV Rumbeke SV Rumbeke - De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
26/07 16:00 White Star Adinkerke White Star Adinkerke - Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke
26/07 16:00 Ingooigem Ingooigem - SW Harelbeke SW Harelbeke
26/07 16:00 KRC Waregem KRC Waregem - Eernegem Eernegem
26/07 16:00 Zwevezele Zwevezele - Westkapelle Westkapelle
26/07 16:00 FC Doornik FC Doornik - Bl. Otegem Bl. Otegem
26/07 16:00 Wevelgem City Wevelgem City - Toekomst Menen Toekomst Menen
26/07 16:00 OMS Ingelmunster OMS Ingelmunster - Nieuwkerke Nieuwkerke
26/07 16:00 SVV Damme SVV Damme - Meulebeke Meulebeke
26/07 16:00 KVK Westhoek KVK Westhoek - Eendracht Wervik Eendracht Wervik
26/07 16:00 Wingene Wingene - WS Lauwe WS Lauwe
26/07 16:00 Ninove Ninove - Voorde SV Voorde SV
26/07 16:00 Bevel Bevel - Olmen Olmen
26/07 16:00 Tervuren Tervuren - Stade Everois Stade Everois
26/07 16:00 Betekom Betekom - Haacht-Wespelaar Haacht-Wespelaar
26/07 16:00 Kampelaar Kampelaar - KSK Halle KSK Halle
26/07 16:00 Eppegem FC Eppegem FC - La Hulpe La Hulpe
26/07 16:00 Sterrebeek Sterrebeek - RC Schaerbeek RC Schaerbeek
26/07 16:00 ASC Berchem ASC Berchem - Wambeek Wambeek
26/07 16:00 Rebecquoise Rebecquoise - Lennik Lennik
26/07 16:00 Korbeek Sport Korbeek Sport - Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
26/07 16:00 Zoutleeuw Zoutleeuw - Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal
26/07 16:00 Wolvertem SC Wolvertem SC - Rillaar Sport Rillaar Sport
26/07 16:00 Peutie Peutie - Léopold Uccle-Woluwe Léopold Uccle-Woluwe
26/07 16:00 Ganshoren Ganshoren - US Ophain US Ophain
26/07 16:00 RCS Ohain RCS Ohain - RU Rixensartoise RU Rixensartoise
26/07 16:00 Aartselaar Aartselaar - WS Schorvoort WS Schorvoort
26/07 16:00 Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw - Walem Walem
26/07 16:00 Zwijndrecht Zwijndrecht - Ranst Ranst
26/07 16:00 KFC Heultje KFC Heultje - Mariekerke Mariekerke
26/07 16:00 Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts - Herentals Herentals
26/07 16:00 Turnhout KV Turnhout KV - VV Duffel VV Duffel
26/07 16:00 KGR Katelijne KGR Katelijne - Lyra TSV Lyra TSV
26/07 16:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC - KFC Lille KFC Lille
26/07 16:00 Antonia Antonia - Witgoor Dessel Witgoor Dessel
26/07 16:00 FC Duffel FC Duffel - Beekhoek Sport Beekhoek Sport
26/07 16:00 Nijlen Nijlen - Berg en Dal VV Berg en Dal VV
26/07 16:00 Merksplas Merksplas - Vosselaar Vosselaar
26/07 16:00 City Pirates City Pirates - Brasschaat KFC Brasschaat KFC
26/07 16:00 RRC Waterloo RRC Waterloo - Beersel-Drogenbos Beersel-Drogenbos

Topschutters


Geen doelpunten