Standard

Word fan van Standard!
Facebook
RSS Feed van Standard Download kalender van Standard

Kalender / Uitslagen

Download kalender van Standard Download kalender van Standard

23/06 19:00 FCB Sprimont FCB Sprimont Standard Standard
Terrain Du Tultay
27/06 19:00 Waremme Waremme Standard Standard
Onbekend
30/06 19:00 Standard Standard Nancy Nancy
Stade Maurice Dufrasne (Sclessin)
08/07 18:00 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk Standard Standard
Olympische Stadion (Kiel)
14/07 16:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow Standard Standard
Celtic Park Glasgow
18/07 19:00 Tubeke Tubeke Standard Standard
Stade Edmond Leburton
22/07 20:00 Club Brugge Club Brugge Standard Standard
Jan Breydel
27/07 20:30 Standard Standard KAA Gent KAA Gent
Stade Maurice Dufrasne (Sclessin)
28/07 18:00? OH Leuven OH Leuven Standard Standard
Stadion Den dreef
03/08 20:30 Waasland-Beveren Waasland-Beveren Standard Standard
Freethiel
07/08 20:00 Standard Standard Ajax Ajax
Stade Maurice Dufrasne (Sclessin)
11/08 18:00 Standard Standard Cercle Brugge Cercle Brugge
Stade Maurice Dufrasne (Sclessin)
14/08 20:30 Ajax Ajax Standard Standard
Amsterdam ArenA
18/08 18:00 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Standard Standard
Daknam
25/08 18:00 Standard Standard Sint-Truiden Sint-Truiden
Stade Maurice Dufrasne (Sclessin)
01/09 18:00 Eupen Eupen Standard Standard
Kehrweg Stadion
15/09 18:00 Standard Standard Charleroi Charleroi
Stade Maurice Dufrasne (Sclessin)
20/09 18:55 Sevilla Sevilla Standard Standard
Ramon Sanchez Pizjuan
23/09 18:00 Anderlecht Anderlecht Standard Standard
Constant Van den Stock stadion
26/09 20:30 Standard Standard Knokke Knokke
Stadion Knokke FC
30/09 18:00 KV Oostende KV Oostende Standard Standard
Versluys Arena
04/10 21:00 Standard Standard Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor
Stade Maurice Dufrasne (Sclessin)
07/10 18:00 Standard Standard Club Brugge Club Brugge
Stade Maurice Dufrasne (Sclessin)
20/10 18:00 Moeskroen Moeskroen Standard Standard
Le Canonnier
25/10 21:00 Standard Standard Krasnodar Krasnodar
Stade Maurice Dufrasne (Sclessin)
28/10 14:30 Standard Standard KRC Genk KRC Genk
Stade Maurice Dufrasne (Sclessin)
01/11 18:00 Zulte Waregem Zulte Waregem Standard Standard
Regenboogstadion
04/11 14:30 Standard Standard Antwerp Antwerp
Stade Maurice Dufrasne (Sclessin)
08/11 18:55 Krasnodar Krasnodar Standard Standard
Onbekend
11/11 18:00 KV Kortrijk KV Kortrijk Standard Standard
Guldensporenstadion
24/11 18:00 Standard Standard Eupen Eupen
Stade Maurice Dufrasne (Sclessin)
29/11 21:00 Standard Standard Sevilla Sevilla
Stade Maurice Dufrasne (Sclessin)
02/12 14:30 Club Brugge Club Brugge Standard Standard
Jan Breydel
08/12 20:30 Sint-Truiden Sint-Truiden Standard Standard
Stayen
13/12 18:55 Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor Standard Standard
Onbekend
16/12 20:00 Standard Standard Zulte Waregem Zulte Waregem
Stade Maurice Dufrasne (Sclessin)
22/12 20:30 Standard Standard KV Oostende KV Oostende
Stade Maurice Dufrasne (Sclessin)
26/12 18:00 Charleroi Charleroi Standard Standard
Stade du Pays de Charleroi
19/01 18:00 Standard Standard KV Kortrijk KV Kortrijk
Stade Maurice Dufrasne (Sclessin)
25/01 20:30 Antwerp Antwerp Standard Standard
Bosuil
03/02 18:00 Standard Standard Anderlecht Anderlecht
Stade Maurice Dufrasne (Sclessin)
08/02 20:30 KRC Genk KRC Genk Standard Standard
Luminus Arena
15/02 20:30 Standard Standard Sporting Lokeren Sporting Lokeren
Stade Maurice Dufrasne (Sclessin)
22/02 20:30 KAA Gent KAA Gent Standard Standard
Ghelamco Arena (Arteveldestadion)
01/03 20:30 Standard Standard Moeskroen Moeskroen
Stade Maurice Dufrasne (Sclessin)
10/03 18:00 Cercle Brugge Cercle Brugge Standard Standard
Jan Breydel
17/03 18:00 Standard Standard Waasland-Beveren Waasland-Beveren
Stade Maurice Dufrasne (Sclessin)
29/03 20:30 Standard Standard Antwerp Antwerp
Stade Maurice Dufrasne (Sclessin)
03/04 20:30 KAA Gent KAA Gent Standard Standard
Ghelamco Arena (Arteveldestadion)
08/04 20:30 Club Brugge Club Brugge Standard Standard
Jan Breydel
12/04 20:30 Standard Standard Anderlecht Anderlecht
Stade Maurice Dufrasne (Sclessin)
19/04 20:30 Standard Standard KRC Genk KRC Genk
Stade Maurice Dufrasne (Sclessin)
26/04 20:30 Antwerp Antwerp Standard Standard
Bosuil
05/05 14:30 Anderlecht Anderlecht Standard Standard
Constant Van den Stock stadion
10/05 20:30 Standard Standard KAA Gent KAA Gent
Stade Maurice Dufrasne (Sclessin)
16/05 20:30 Standard Standard Club Brugge Club Brugge
Stade Maurice Dufrasne (Sclessin)
19/05 18:00 KRC Genk KRC Genk Standard Standard
Luminus Arena