Er is meer dan Anderlecht en Brugge vanavond ...

Redactie
| Reageer
Er is meer dan Anderlecht en Brugge vanavond ...
Foto: © photonews

Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!

Vanavond treden Anderlecht en Club Brugge aan in de Europa League, maar ook in de andere groepen wordt er al ten volle gespeeld op het tweede Europese niveau. Na vanavond kennen we alle ploegen die de Europese lente halen.

12 groepen, dus het overzicht behouden is voor iedereen lastig. Maar er zijn meer dan genoeg kleppers om je hartje aan op te halen naast de wedstrijden van de Belgen.

En heel veel Belgen in actie natuurlijk. Kan Michy Batshuayi in Liberec de kwalificatie afdwingen voor de Europese lente? Pakken de Liverpoolbelgen de groepswinst? Alles is mogelijk.

En er zijn nog een aantal wedstrijden. Wie ziet u de grootste verrassing uithalen? Speel via ons mee bij Unibet en krijg een bonus van 60 euro. Als Saloniki wint, wordt dat meteen 900 euro. Ook voor een overwinning van Skenderbeu krijg je al 780 euro.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Europa League

Nieuwste reacties