Vincent Mannaert doet boekje open over financiële gang van zaken bij voetbalbond

Vincent Mannaert doet boekje open over financiële gang van zaken bij voetbalbond
Foto: © photonews

Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!

Het WK van deze zomer wordt van groot belang van de voetbalbond. Daar moet gepresteerd worden om de nodige centen in het laatje te brengen.

KBVB heeft inkomsten van WK hard nodig

De stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Zopas loste transferjournalist Sacha Tavolieri een bericht waarin staat dat de voetbalbond met een 8 miljoen euro diepe put zit.

Vanmorgen nog kwam Het Nieuwsblad met een interview met Vincent Mannaert, waarin ook de financiële gang van zaken ter sprake kwam. Hij benadrukte dat de groepsronde overleven financieel noodzakelijk is om uit de kosten te geraken.

“Ik denk dat je moet uitgaan van de 1/8ste finales. Je moet rekening houden met de inkomsten, maar ook met de kosten. Op dat vlak was deze week interessant, we konden nu in real time volgen hoeveel alles ons kost”, vertelt hij.

Premies voor spelers

Tavolieri schreef dat bepaalde spelers stevig moeten inleveren op hun premies. “Die liggen vast tot 2028, dat was een onderhandeling van voor mijn tijd. Niemand is komen vragen om te heronderhandelen, ik veronderstel dat ze weinig reden tot klagen hebben”, klinkt het.

Lees ook... Hier is de nieuwe FIFA-ranking: hier staat België en een nieuwe nummer 1
Al is onderhandeling misschien wel aangewezen, voor de voetbalbond. “Ik probeer de oudere spelers wel gevoelig te maken voor de economische realiteit van de bond. Er zijn oudere spelers als Thibaut, Romelu, Kevin en Axel die investeren in bedrijven en daar wel begrip voor hebben.”

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Play-off 1

 Speeldag 1

Play-off 2

 Speeldag 1

Play-off 3

 Speeldag 1

Nieuwste reacties