CL: Jong enthousiasme vs. ervaren geslepenheid
Foto: © SC
Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!
FC Barcelona – Manchester United is niet alleen een strijd tussen Lionel Messi en Cristiano Ronaldo, maar ook eentje tussen de jonge Josep Guardiola en oude rot Sir Alex Ferguson. De jeugdigheid tegen de ervaring.
Kersten Steurbaut in Rome
Voor Guardiola (foto) is de finale in het Stadio Olimpico zijn dertiende Champions League-wedstrijd. Voor collega-trainer Ferguson staat de teller vanavond op 153.
“Hopelijk betekent dat iets”, lacht Ferguson. “Het is altijd beter om meer ervaring te hebben, maar dat is morgenavond niet het belangrijkste. Guardiola heeft al aangetoond dat hij iets kan bereiken en was als speler ook al heel goed.”
Lees ook... Engelse voetbal zal op grondvesten daveren: 'Guardiola verlaat Manchester City en... kiest zelf zijn opvolger'›
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief