Dit is ons Team van de Week!
Sander De Graeve
Sander De Graeve
| 12 reacties

Ons Team van de Week met uiteraard heel wat spelers van Waasland-Beveren

Dit is ons Team van de Week!
Foto: © SDG

We kregen heel wat spektakel in wedstrijden waar we het niet echt verwacht hadden in speeldag 11 van de Jupiler Pro League. Verder baarden wedstrijden als Kortrijk-Gent of Club-Antwerp een muis. Toch stof genoeg voor ons Team van de Week.

Doel

Ethan Horvath werd al vaak verguisd door enkele foutjes, maar staat er ook wanneer het nodig is. Net als tegen Charleroi was hij ook tegen Antwerp de held. Hij haalde een haast gemaakt doelpunt van Oulare nog uit de kruising.

Verdediging

In de defensie was ene Clinton Mata de beste man op het veld in Anderlecht-Genk. Onyekuru zat, op die ene actie na de rust na, de hele match in zijn achterzak. De jonge Maximiliano Caufriez deed het dan weer uitstekend bij Waasland-Beveren.

Teixeira was bij Sint-Truiden dan weer zijn onverzettelijke zelf en Luyindama hield beide Moeskroen-aanvallers Bolingi en Awoniyi in bedwang.

Middenveld

Neen, Timmy Simons is niet exponentieel meer versleten dan vorig seizoen. Toch komt hij niet van de bank, en dat heeft het een en ander te maken met de prestaties van ene Marvelous Nakamba. Hij was tegen Antwerp opnieuw outstanding.

Naast hem zetten we Benchaib, het Lokerse talent verbaasde vriend en vijand tegen Charleroi. Ryota Morioka mag op de tien zijn kunstjes tonen.

Aanval

Helemaal voorin was het feest voor Isaac Thelin. De aanvaller van Anderlecht heeft het bij zijn uitleenbeurt aan Waasland-Beveren wel erg naar zijn zin. Hij tekende voor vier goals bij Zulte Waregem.

Nog een feestbeest was Jonathan Legear. Hij spoelde de ontgoocheling van zijn bankzittersstatuut door met een knappe winning goal als invaller. Verder Was Ocansey outstanding met twee doelpunten bij de 4-1 van Eupen tegen Mechelen.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Ontvang het voetbalnieuws van jouw favoriete ploeg per mail

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties