Het wordt serieuzer: Senne Lammens hoog op het lijstje bij Manchester United

Het wordt serieuzer: Senne Lammens hoog op het lijstje bij Manchester United
Foto: © photonews
Word fan van Antwerp! 2870

Er wordt verwacht dat Senne Lammens deze zomer nog een mooie transfer maakt. Manchester United meldde zich al.

Bij Antwerp worden er zeker nog inkomende transfers verwacht. Vooral achteraan en in de spits is er versterking nodig. Coach Stef Wils liet al weten dat er dringend nieuwe namen nodig zijn. 

Maar op uitgaand vlak moet er ook wat gebeuren. Zo wil Antwerp doelman Senne Lammens zeker nog verkopen. Zijn opvolger, Taishi Brandon Nozawa, werd al gehaald.

De club wil een scenario zoals Lammen-Butez vermijden, en dus moét de keeper weg. Geïnteresseerden zijn er genoeg voor hem.

Lammens deed het afgelopen seizoen erg goed in de Jupiler Pro League, wat de aandacht trok van Manchester United. Transferguru Fabrizio Romano weet meer.

De eerste contacten zijn al gelegd voor de 23-jarige keeper. Lammens zou zelfs een van de belangrijkste namen zijn op het lijstje bij United. Dibu Martínez is ook een optie voor de Engelsen, al is hij duurder.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties