Kan een Belgische club profiteren? 'Belgische aanvaller mag vertrekken bij Franse traditieclub'

Manuel Gonzalez
Manuel Gonzalez
| Reageer
Kan een Belgische club profiteren? 'Belgische aanvaller mag vertrekken bij Franse traditieclub'
Foto: © photonews

Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!

Kazeem Olaigbe mag vertrekken bij Stade Rennais. De Fransman werd enkele maanden geleden nog met de grote trom binnengehaald in Frankrijk, maar lijkt niet langer in de plannen te passen.

Stade Rennais betaalde enkele maanden nog iets meer dan vijf miljoen euro aan Cercle Brugge om Kazeem Olaigbe naar de Ligue 1 te halen. Zijn avontuur lijkt echter al voorbij.

Olaigbe werd vorig seizoen al naar de B-kern gestuurd na wangedrag. Ook tijdens deze voorbereiding liet hij zich allesbehalve van zijn beste kant zien.

Niet fit (genoeg)?

Le Parisien weet dat 22-jarige aanvaller zich na de vakantie niet fit (genoeg) heeft gemeld bij zijn club. Hij past niet langer in de plannen van de Franse club.

Kan een Belgische club profiteren? Olaigbe bewees bij De Vereniging alvast zijn waarde, maar geïnteresseerde clubs zullen héél snel moeten zijn.

Turkse interesse

Trabzonspor is bereid om vijf miljoen - op die manier verdient Stade Rennais de investering terug - te betalen voor Olaigbe. De gesprekken tussen de betrokken partijen zijn volop bezig.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Ligue 1

Nieuwste reacties