Vriendschappelijk Vriendschappelijk

Word fan van Vriendschappelijk!
Facebook
RSS Feed van Vriendschappelijk Download kalender van Vriendschappelijk

Ajax - Anderlecht ()

Kies jouw voorkeur
Ajax
Neutraal
Anderlecht
18%82%
ArenA Boulevard 1, 1101 AX Amsterdam - Zuidoost, 1101 Amsterdam
šŸŽ„ Nieuwkomer Ivan Santini gidst Anderlecht met deze heerlijke wereldgoal voorbij Ajax
Bart Ver Elstdoor Bart Ver Elst
Datum
32 reacties

Anderlecht boekt een knappe zege in vriendschappelijke match tegen Ajax

šŸŽ„ Nieuwkomer Ivan Santini gidst Anderlecht met deze heerlijke wereldgoal voorbij Ajax
Foto: © photonews

Anderlecht heeft een mooie twee op twee geboekt tegen Ajax. Nadat eerder de jonkies van paars-wit de Amsterdammers over de knie hadden gelegd, volgde ook de A-ploeg met een overwinning. De uitblinker van dienst was nieuwkomer Ivan Santini.

In de vooravond hielden de jongeren van Anderlecht en enkele invallers al doelpuntenkermis (3-5) tegen Ajax. Wat later op de avond bracht Hein Vanhaezebrouck een elftal met heel wat bekendere namen op de mat. Maar met succes, want Ajax werd opnieuw geklopt. Deze keer met 1-3.

Ivan Santini had een groot aandeel in de zege van paars-wit. De Kroaat scoorde twee keer. Eerder had de Braziliaan Neres Ajax na een treffer van Santini Ajax nog op gelijke hoogte gebracht.

In de tweede helft bracht Dimata Anderlecht vanop de stip op voorsprong, opnieuw Santini legde de eindstand vast met een heerlijke hak na een voorzet van Cobbaut. Een échte beauty!



Reacties 32 reacties



AddToAny
Kalender / Voetbaluitslagen
06/06 20:45 Belgiƫ Belgiƫ 3-0 Egypte Egypte Belgiƫ - Egypte
11/06 20:45 Belgiƫ Belgiƫ 4-1 Costa Rica Costa Rica Belgiƫ - Costa Rica
16/06 18:00 Groen Rood Katelijne Groen Rood Katelijne 0-10 KV Mechelen KV Mechelen Groen Rood Katelijne - KV Mechelen
20/06 19:30 KSK Heist KSK Heist 2-3 KV Mechelen KV Mechelen KSK Heist - KV Mechelen
22/06 18:00 RWDM RWDM 0-1 Anderlecht Anderlecht RWDM - Anderlecht
22/06 19:00 KFC Heist KFC Heist 0-11 Club Brugge Club Brugge KFC Heist - Club Brugge
22/06 19:00 Racing Club Gent Racing Club Gent 0-8 AA Gent AA Gent Racing Club Gent - AA Gent
23/06 17:30 KVE Drongen KVE Drongen 1-3 AA Gent AA Gent KVE Drongen - AA Gent
23/06 18:00 Eppegem FC Eppegem FC 0-7 KV Mechelen KV Mechelen Eppegem FC - KV Mechelen
23/06 19:00 Vrasene Vrasene 0-4 Waasland-Beveren Waasland-Beveren Vrasene - Waasland-Beveren
23/06 19:00 Hoogstraten Hoogstraten 1-5 Antwerp Antwerp Hoogstraten - Antwerp
23/06 19:00 KSK Heist KSK Heist 1-1 Anderlecht Anderlecht KSK Heist - Anderlecht
23/06 19:00 Sprimont CS Sprimont CS 2-5 Standard Standard Sprimont CS - Standard
23/06 19:00 Bissegem Bissegem 1-9 KV Kortrijk KV Kortrijk Bissegem - KV Kortrijk
23/06 19:00? Wellen Wellen 0-6 Sint-Truiden Sint-Truiden Wellen - Sint-Truiden
24/06 19:00? Dottignies Dottignies 0-3 Moeskroen Moeskroen Dottignies - Moeskroen
26/06 19:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke Geannuleerd Zulte Waregem Zulte Waregem KRC Harelbeke - Zulte Waregem
26/06 19:00 Mandel United Mandel United 0-2 KV Kortrijk KV Kortrijk Mandel United - KV Kortrijk
26/06 19:00? Herk Sport Hasselt Herk Sport Hasselt 0-6 Sint-Truiden Sint-Truiden Herk Sport Hasselt - Sint-Truiden
26/06 19:30 Lochristi Lochristi 1-9 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Lochristi - Sporting Lokeren
27/06 19:00 Waremme Waremme 3-3 Standard Standard Waremme - Standard
27/06 19:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 1-2 KV Mechelen KV Mechelen Cercle Brugge - KV Mechelen
27/06 19:00 Brasschaat KFC Brasschaat KFC 1-4 Antwerp Antwerp Brasschaat KFC - Antwerp
27/06 19:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 0-2 Sint-Truiden Sint-Truiden Thes Sport Tessenderlo - Sint-Truiden
27/06 19:00 Zwevezele Zwevezele 1-2 KV Oostende KV Oostende Zwevezele - KV Oostende
27/06 19:00? Bregel Sport Bregel Sport 0-10 KRC Genk KRC Genk Bregel Sport - KRC Genk
27/06 19:30 Sprimont CS Sprimont CS 1-2 Eupen Eupen Sprimont CS - Eupen
27/06 19:30 Svelta Melsele Svelta Melsele 0-6 Waasland-Beveren Waasland-Beveren Svelta Melsele - Waasland-Beveren
29/06 18:00 Anderlecht Anderlecht 2-2 PAOK PAOK Anderlecht - PAOK
29/06 19:00 Avanti Stekene Avanti Stekene 0-1 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Avanti Stekene - Sporting Lokeren
29/06 19:00? Dikkelvenne Dikkelvenne 0-4 AA Gent AA Gent Dikkelvenne - AA Gent
29/06 19:30 Mandel United Mandel United 0-5 KV Oostende KV Oostende Mandel United - KV Oostende
30/06 15:00 Hechtel Hechtel 0-12 Lommel SK Lommel SK Hechtel - Lommel SK
30/06 16:00 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 7-0 Nielse SV Nielse SV KFCO Beerschot-Wilrijk - Nielse SV
30/06 16:00 Geluwe Geluwe 1-11 KV Kortrijk KV Kortrijk Geluwe - KV Kortrijk
30/06 17:00 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 1-4 AA Gent AA Gent KFC Merelbeke - AA Gent
30/06 18:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 0-2 Charleroi Charleroi Cercle Brugge - Charleroi
30/06 18:00 Houtvenne Houtvenne 0-5 Westerlo Westerlo Houtvenne - Westerlo
30/06 18:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 0-5 KRC Genk KRC Genk Thes Sport Tessenderlo - KRC Genk
30/06 19:00 KM Torhout KM Torhout 0-6 Club Brugge Club Brugge KM Torhout - Club Brugge
30/06 19:00 Petegem S. Petegem S. 1-4 Zulte Waregem Zulte Waregem Petegem S. - Zulte Waregem
30/06 19:00 SK Ronse SK Ronse 0-2 Moeskroen Moeskroen SK Ronse - Moeskroen
30/06 19:00 Standard Standard 1-2 Nancy Nancy Standard - Nancy
30/06 19:30 SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 1-3 Waasland-Beveren Waasland-Beveren SK Sint-Niklaas - Waasland-Beveren
01/07 16:00 KVV Zelzate KVV Zelzate 0-6 Sporting Lokeren Sporting Lokeren KVV Zelzate - Sporting Lokeren
03/07 17:00 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 2-3 FC NordsjƦlland FC NordsjƦlland KFCO Beerschot-Wilrijk - FC NordsjƦlland
03/07 19:00 Westerlo Westerlo 2-1 Charleroi Charleroi Westerlo - Charleroi
04/07 18:00 Zeeuwse selectie Zeeuwse selectie 0-0 KV Oostende KV Oostende Zeeuwse selectie - KV Oostende
04/07 18:00 MSV Duisburg MSV Duisburg 1-2 Antwerp Antwerp MSV Duisburg - Antwerp
04/07 18:00 Ross County FC Ross County FC 0-2 Sint-Truiden Sint-Truiden Ross County FC - Sint-Truiden
04/07 18:30 Steaua Boekarest Steaua Boekarest 1-1 Club Brugge Club Brugge Steaua Boekarest - Club Brugge
04/07 19:00 KSK Heist KSK Heist 1-2 Lommel SK Lommel SK KSK Heist - Lommel SK
04/07 19:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 0-0 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Cercle Brugge - Sporting Lokeren
06/07 15:00 Roeselare Roeselare 1-1 Anderlecht Anderlecht Roeselare - Anderlecht
06/07 16:00 Waasland-Beveren Waasland-Beveren 1-2 Cercle Brugge Cercle Brugge Waasland-Beveren - Cercle Brugge
06/07 18:00 VV Bruse Boys VV Bruse Boys 0-14 KV Oostende KV Oostende VV Bruse Boys - KV Oostende
06/07 18:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 1-3 AA Gent AA Gent SV Oudenaarde - AA Gent
06/07 19:00 OH Leuven OH Leuven 3-1 Sint-Truiden Sint-Truiden OH Leuven - Sint-Truiden
06/07 19:00? Tubeke Tubeke 1-1 Charleroi Charleroi Tubeke - Charleroi
06/07 19:00? Waasland-Beveren Waasland-Beveren 1-0 Moeskroen Moeskroen Waasland-Beveren - Moeskroen
07/07 16:00 Anderlecht Anderlecht 5-3 PSV PSV Anderlecht - PSV
07/07 18:00 RFC Wetteren RFC Wetteren 1-6 AA Gent AA Gent RFC Wetteren - AA Gent
07/07 18:00 Club Brugge Club Brugge 3-1 Verenigde Arabische Emiraten Verenigde Arabische Emiraten Club Brugge - Verenigde Arabische Emiraten
07/07 18:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-1 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Zulte Waregem - Sporting Lokeren
07/07 19:00 Hamme VW Hamme VW 0-3 KV Mechelen KV Mechelen Hamme VW - KV Mechelen
07/07 19:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 1-5 Lommel SK Lommel SK Spouwen-Mopertingen - Lommel SK
07/07 19:30 Eupen Eupen 1-0 Alemannia Aachen Alemannia Aachen Eupen - Alemannia Aachen
08/07 18:00 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 1-0 Standard Standard KFCO Beerschot-Wilrijk - Standard
08/07 18:00 OsnabrĆ¼ck U19 OsnabrĆ¼ck U19 0-1 Antwerp Antwerp OsnabrĆ¼ck U19 - Antwerp
08/07 19:00 KRC Genk KRC Genk 4-1 Valenciennes Valenciennes KRC Genk - Valenciennes
10/07 15:00 Eupen Eupen 1-1 Kƶln II Kƶln II Eupen - Kƶln II
10/07 17:00 RKC RKC 1-3 Zulte Waregem Zulte Waregem RKC - Zulte Waregem
10/07 18:00 Al Kharitiyath Al Kharitiyath 0-1 Westerlo Westerlo Al Kharitiyath - Westerlo
11/07 16:00 Charleroi Charleroi 1-0 Valenciennes Valenciennes Charleroi - Valenciennes
11/07 18:00 Bor. Mƶnchengladbach Bor. Mƶnchengladbach 1-3 Cercle Brugge Cercle Brugge Bor. Mƶnchengladbach - Cercle Brugge
11/07 19:00 Hamme VW Hamme VW Geannuleerd Moeskroen Moeskroen Hamme VW - Moeskroen
11/07 19:00 Hapoel Haifa Hapoel Haifa 0-2 KV Oostende KV Oostende Hapoel Haifa - KV Oostende
11/07 19:00 Westerlo Westerlo Geannuleerd Sporting Lokeren Sporting Lokeren Westerlo - Sporting Lokeren
11/07 19:00? Union SG Union SG 0-2 KV Mechelen KV Mechelen Union SG - KV Mechelen
12/07 18:00 AA Gent AA Gent 1-1 PAOK PAOK AA Gent - PAOK
12/07 18:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 0-8 Sint-Truiden Sint-Truiden Spouwen-Mopertingen - Sint-Truiden
12/07 19:00 Roeselare Roeselare 1-1 KV Kortrijk KV Kortrijk Roeselare - KV Kortrijk
13/07 16:00 FC SaarbrĆ¼cken FC SaarbrĆ¼cken 1-0 Tubeke Tubeke FC SaarbrĆ¼cken - Tubeke
13/07 19:30 Ajax Ajax 1-3 Anderlecht Anderlecht Ajax - Anderlecht
14/07 14:30 AA Gent AA Gent 1-1 Willem II Willem II AA Gent - Willem II
14/07 15:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2-0 Sporting Lokeren Sporting Lokeren AZ Alkmaar - Sporting Lokeren
14/07 16:00 KRC Genk KRC Genk 5-2 Moeskroen Moeskroen KRC Genk - Moeskroen
14/07 16:00 SK Deinze SK Deinze 1-2 KV Mechelen KV Mechelen SK Deinze - KV Mechelen
14/07 16:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 4-1 Standard Standard Celtic Glasgow - Standard
14/07 18:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 2-3 Monaco Monaco Cercle Brugge - Monaco
14/07 18:30 Club Brugge Club Brugge 3-1 Hapoel Haifa Hapoel Haifa Club Brugge - Hapoel Haifa
14/07 19:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-4 KV Oostende KV Oostende Zulte Waregem - KV Oostende
14/07 19:00 KRC Genk KRC Genk 5-2 Olympiakos Olympiakos KRC Genk - Olympiakos
14/07 19:00? Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Geannuleerd Westerlo Westerlo Roda JC Kerkrade - Westerlo
14/07 19:00? Lommel SK Lommel SK 0-1 Sint-Truiden Sint-Truiden Lommel SK - Sint-Truiden
15/07 12:00 Eupen Eupen 3-2 Olympiakos Olympiakos Eupen - Olympiakos
15/07 12:00 Antwerp Antwerp 3-1 PAOK PAOK Antwerp - PAOK
15/07 13:00 KRC Genk KRC Genk 6-1 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen KRC Genk - Spouwen-Mopertingen
15/07 13:00 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 1-1 Waasland-Beveren Waasland-Beveren KFCO Beerschot-Wilrijk - Waasland-Beveren
17/07 19:00 Zulte Waregem Zulte Waregem - Hapoel Haifa Hapoel Haifa Zulte Waregem - Hapoel Haifa
17/07 19:30 KV Oostende KV Oostende - Roeselare Roeselare KV Oostende - Roeselare
18/07 18:30 Olympiakos Olympiakos - Sint-Truiden Sint-Truiden Olympiakos - Sint-Truiden
18/07 19:00 Tubeke Tubeke - Standard Standard Tubeke - Standard
18/07 19:00 Lommel SK Lommel SK - Sporting Lokeren Sporting Lokeren Lommel SK - Sporting Lokeren
18/07 19:00? Club Brugge Club Brugge - KV Mechelen KV Mechelen Club Brugge - KV Mechelen
18/07 19:00? Union SG Union SG - Sint-Truiden Sint-Truiden Union SG - Sint-Truiden
18/07 19:00? Dessel Sport Dessel Sport - Westerlo Westerlo Dessel Sport - Westerlo
18/07 19:30 Rupel Boom Rupel Boom - KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk Rupel Boom - KFCO Beerschot-Wilrijk
19/07 19:00? SV Oudenaarde SV Oudenaarde - Moeskroen Moeskroen SV Oudenaarde - Moeskroen
19/07 19:30 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk - KV Kortrijk KV Kortrijk KFCO Beerschot-Wilrijk - KV Kortrijk
20/07 18:00 Cercle Brugge Cercle Brugge - Boulogne Boulogne Cercle Brugge - Boulogne
20/07 19:30 Westerlo Westerlo - Anderlecht Anderlecht Westerlo - Anderlecht
21/07 16:00 KV Oostende KV Oostende - OFI Kreta OFI Kreta KV Oostende - OFI Kreta
21/07 16:00 Cercle Brugge Cercle Brugge - Reims Reims Cercle Brugge - Reims
21/07 16:00 Waasland-Beveren Waasland-Beveren - KV Mechelen KV Mechelen Waasland-Beveren - KV Mechelen
21/07 18:00 Anderlecht Anderlecht - Rennes Rennes Anderlecht - Rennes
21/07 18:00 Charleroi Charleroi - Nice Nice Charleroi - Nice
21/07 19:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen - Lommel SK Lommel SK Patro Eisden Maasmechelen - Lommel SK
21/07 19:00? Oosterzonen Oosterzonen - Westerlo Westerlo Oosterzonen - Westerlo
21/07 19:00? FCV Dender EH FCV Dender EH - Union SG Union SG FCV Dender EH - Union SG
21/07 19:00? Knokke Knokke - Roeselare Roeselare Knokke - Roeselare
21/07 19:00? OH Leuven OH Leuven - AA Gent AA Gent OH Leuven - AA Gent
21/07 19:30 Eupen Eupen - Tubeke Tubeke Eupen - Tubeke
22/07 16:00 Panathinaikos Panathinaikos - Antwerp Antwerp Panathinaikos - Antwerp
22/07 19:00 AZ Alkmaar AZ Alkmaar - Zulte Waregem Zulte Waregem AZ Alkmaar - Zulte Waregem
23/07 20:30 AA Gent AA Gent - Strasbourg Strasbourg AA Gent - Strasbourg
24/07 00:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke - KV Kortrijk KV Kortrijk KRC Harelbeke - KV Kortrijk
25/07 18:30 Al Nasr Al Nasr - KV Mechelen KV Mechelen Al Nasr - KV Mechelen
25/07 19:30 FCV Dender EH FCV Dender EH - OH Leuven OH Leuven FCV Dender EH - OH Leuven
26/07 19:00? Sprimont CS Sprimont CS - Charleroi Charleroi Sprimont CS - Charleroi
27/07 19:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo - Lommel SK Lommel SK Thes Sport Tessenderlo - Lommel SK
27/07 19:00? Olympic Charleroi Olympic Charleroi - Union SG Union SG Olympic Charleroi - Union SG
27/07 19:30 Eendracht Aalst Eendracht Aalst - OH Leuven OH Leuven Eendracht Aalst - OH Leuven
28/07 16:00 Crawley Town Crawley Town - Roeselare Roeselare Crawley Town - Roeselare
28/07 18:00 NAC NAC - Lommel SK Lommel SK NAC - Lommel SK
28/07 18:00? OH Leuven OH Leuven - Standard Standard OH Leuven - Standard
28/07 19:00? Havelse Havelse - Union SG Union SG Havelse - Union SG
28/07 19:00? KV Mechelen KV Mechelen - Willem II Willem II KV Mechelen - Willem II
30/07 19:30 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo - KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk Thes Sport Tessenderlo - KFCO Beerschot-Wilrijk
31/07 19:00 SK Londerzeel SK Londerzeel - KV Mechelen KV Mechelen SK Londerzeel - KV Mechelen
Topschutters
  Speler Goals
1. Istanbul BB ViŔća 3
2. Shanghai SIPG Wu 3
3. Monaco Mbappe Lottin 3
4. Everton Tosun 3
5. Barcelona Messi 3
6. Bayern MĆ¼nchen Lewandowski 3
7. Newcastle United Mitrovic 3
8. Heerenveen Zeneli 2
9. West Ham Utd Yarmolenko 2
10. Flamengo Guerrero 2