Lestienne hoopt ooit Rode Duivel te worden
Foto: © SC
Maxime Lestienne is bezig aan een goed seizoen bij Club Brugge. De belofte-international wil echter nog één ding snel verwezenlijken. "Ik hoop echt dat ik ooit het shirt van de Rode Duivels mag aantrekken."
In P-Magazine doet hij zijn toekomstplannen uit de doeken. “De Premier League is niets voor mij, daar spelen ze te fysiek voor mij. Ik denk dat mijn kwaliteiten beter tot hun recht komen in Spanje of Italië, daar zijn techniek en snelheid belangrijker dan kracht”, aldus de vleugelaanvaller.
“Het is jammer dat er zo veel topspelers strijden voor een plekje bij de Rode Duivel, daardoor is het veel moeilijker voor mij. Ik ben er wel zeker van dat mijn generatie even goed is. De belofteploeg van België is ook echt sterk met Thorgan Hazard, Mpoku, Batschuayi, Praet, Bruno en nog veel meer.”
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief