Laleman kiest voor reeksgenoot Deinze

Manuel Gonzalez
Manuel Gonzalez
| Reageer
Laleman kiest voor reeksgenoot Deinze
Foto: © SC

Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!

KMSK Deinze heeft met Brecht Laleman een nieuwe doelman aangetrokken. De 23-jarige West-Vlaming moet bij de derdeklasser de concurrentie aangaan met Sören Van de Moortele.

Laleman speelde de voorbije seizoenen voor reeksgenoot Torhout. Hij tekende een overeenkomst voor twee seizoenen bij Deinze. Dat staat te lezen op de website van de derdeklasser. De 23-jarige goalie moet de concurrentie aangaan met aanvoerder Van de Moortele. Daarnaast beschikken de oranjehemden nog over Daan Ronsse. Laatstgenoemde werder eerder overgenomen van Zulte Waregem.

Laleman leek de voorbije weken op weg naar Oudenaarde. Daardoor komt de overeenkomst met oranje-zwart als een verrassing. Afgelopen vrijdag werd de doelman nog verkozen tot beste speler van West-Vlaanderen. Die trofee bekroont de meest verdienstelijke niet-professionele voetballer uit de provincie.

Ook Westerlo en Cercle Brugge toonden naar verluidt interesse voor de beloftevolle doelman.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Jupiler Pro League

 Europa Play-offs - Finale (T)
STVV STVV 2-3 KRC Genk KRC Genk

Nieuwste reacties