Vangt na Galatasaray ook een volgende club bot? 'Europese topclub meldt zich voor Simic, maar Anderlecht heeft geen zin om mee te werken'

Manuel Gonzalez
Manuel Gonzalez
| 1 reacties
Vangt na Galatasaray ook een volgende club bot? 'Europese topclub meldt zich voor Simic, maar Anderlecht heeft geen zin om mee te werken'
Foto: © photonews

Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!

Jan-Carlo Simic heeft zich op korte tijd laten zien bij RSC Anderlecht. De verdediger kan rekenen op concrete interesse. Na Galatasaray SK heeft ook een Franse topclub zich gemeld in Brussel.

De Franse media maken gewag van de interesse van Olympique Marseille in Jan-Carlo Simic. L'OM wil de defensie deze zomer versterken met de 19-jarige Serviër.

Marseille heeft nog geen contact opgenomen met RSC Anderlecht, maar uitstel is geen afstel. Volgens de geruchtenmolen willen de Fransen voorbereid aankloppen.

Anderlecht betaalde vorige zomer drie miljoen euro aan AC Milan voor de drievoudig Servisch international. Na een korte aanpassingsperiode wierp Simic zich meteen op tot sterkhouder in de paars-witte defensie.

Anderlecht wil de 19-jarige verdediger - met zijn potentieel is de doorverkoopwaarde héél groot - niet zomaar laten gaan. Marseille zal dus met een héél aantrekkelijk bod moeten komen.

Wil RSC Anderlecht meewerken aan een transfer van Jan-Carlo Simic?

Ook Galatasaray SK probeerde Simic in januari weg te halen. Anderlecht weigerde, waarna de Turken uiteindelijk Carlos Cuesta gingen ophalen bij KRC Genk.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Ligue 1

Nieuwste reacties