Anderlecht krijgt international terug die blaakt van vertrouwen: een held in zijn land

Anderlecht krijgt international terug die blaakt van vertrouwen: een held in zijn land
Foto: © photonews

Volg Voetbalkrant nu via Instagram!

RSC Anderlecht kan deze week opnieuw rekenen op Mihajlo Cvetković. De jonge spits keert terug met een pak zelfvertrouwen na een gouden goal voor Servië U19.

Cvetković leidde zijn land naar het Europees Kampioenschap U19 in Wales. Servië verzekerde zich van deelname dankzij een cruciale overwinning tegen Polen.

Op de beslissende dag scoorde Cvetković het enige doelpunt van de wedstrijd in de 77e minuut. Zijn treffer bezorgde Servië een 1-0 overwinning en de kwalificatie voor het EK.

Twee heel belangrijke doelpunten voor Cvetkovic

De aanvoerder van Servië U19 liet eerder al zien dat hij van grote afstand kan scoren. Tegen Engeland scoorde hij een goal net voorbij de middenlijn, een kunststukje dat hem internationaal bekend maakte.

Naast Servië plaatsten ook Kroatië, Denemarken, Duitsland, Italië, Spanje en Oekraïne zich voor het toernooi. Gastland Wales is automatisch geplaatst.


Het Europees Kampioenschap U19 vindt plaats van 28 juni tot 11 juli. Op 16 april volgt de loting van het eindtoernooi, waar Cvetković opnieuw zal uitpakken voor Servië én zijn club Anderlecht.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

2e klasse

Nieuwste reacties