Lierse zonder problemen langs Itegem

Lierse zonder problemen langs Itegem
Foto: © SC
Word fan van Lierse SK! 742

Lierse heeft ook zijn tweede oefenwedstrijd van het seizoen gewonnen. Itegem ging op eigen veld met 1-4 voor de bijl. De score had echter veel zwaarder kunnen oplopen.

De Pallieters kwamen iets na het kwartier op voorsprong via Tomic, die een voorzet van landgenoot Lovrek tegen de netten duwde. Het bleef tot aan de rust bij dat ene doelpunt. Imschoot liet wel nog van zich horen. Hij kreeg geel onder de neus geschoven omdat hij te veel vitte op de beslissingen van de scheidsrechter.

Vlak na rust zorgde
Vleugels voor een verrassing door Itegem op gelijke hoogte te brengen. Raeymaeckers stelde snel orde op zaken met de 1-2. Nunes zorgde met twee doelpunten uiteindelijk nog voor 1-4. Raeymaeckers trapte in de slotfase nog op de paal.

Elftal Lierse voor rust:

Van der Straeten, Smet, Fassotte, Nnaji, Wils, Imschoot, Tohoua, Cruz, Tomic, Verailles, Lovrek.

Elftal Lierse na rust:
Mardulier, Smet, Fassotte (74' Dijck), Dreesen, Matthijsen, Wils, Tohoua (74' Charai), Cruz, Allesandro, Raeymaeckers, Nunes.

Doelpunten:
16' Lovrek (0-1)
52' Vleugels (1-1)
56' Raeymaeckers (1-2)
68' Nunes (1-3)
77' Nunes (1-4)
Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties