Dit is ons Team van de Week van 1B!
Sander De Graeve
Sander De Graeve en Dirk Pieters
| 0 reacties

OHL en Westerlo zetten de toon in dit Team van de Week

Dit is ons Team van de Week van 1B!
Foto: © SC

Ook in 1B is de terugronde volop bezig. Op speeldag drie bewezen vooral OHL en Westerlo hun klasse. Zij zijn dan ook sterk vertegenwoordigd in ons Team van de Week.

KV Mechelen en Beerschot Wilrijk hielden elkaar in evenwicht en dat was voor een groot deel te danken aan Mike Van Hamel. Ook Noubissi was sterk voor de Ratten en Storm wervelde op zijn flank bij KV Mechelen.

Westerlo deed het in eigen huis uitstekend tegen KSV Roeselare en Petrov, Soumah en Janssens waren de exponenten. Bij OHL deden Dequévy en Kapustka het dan weer tegen Lommel. Die laatste is al enkele weken goed. Bij Tubeke waren Henry en Agyiri de uitblinkers.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Ontvang het voetbalnieuws van jouw favoriete ploeg per mail

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

2e klasse

Nieuwste reacties