Dit is ons Team van de Week!
Sander De Graeve
Sander De Graeve
| 28 reacties

Heel wat volk van Kortrijk, Antwerp en Gent in het Team van de Week

Dit is ons Team van de Week!
Foto: © SC

Op speeldag 28 kwam de sportieve degradatie van Sporting Lokeren aan bod én werd het nog wat spannender in de strijd om play-off 1. Stof genoeg voor ons Team van de Week.

Doel

Tussen de palen hadden we ook voor onder meer Ochoa kunnen kiezen, maar wat Kenny Steppe liet zien op bezoek bij Club Brugge, was toch van een ander niveau. Jammer voor hem en STVV werd hij uiteindelijk geklopt door een penalty.

Verdediging

Achterin was Kristof D'Haene overal bij KV Kortrijk en zag Stefano Denswil de goal van de speeldag uit elkaar spatten op de lat. Buta was alomtegenwoordig bij Antwerp.

Middenveld

Razvan Marin scoorde bij Standard uit een ingestudeerde hoekschop en domineerde het middenveld. Hairemans is na een periode op de bank opnieuw goed bezig bij Antwerp en bij Zulte Waregem was Theo Bongonda het grootste lichtpunt.

De Buffalo's waren op Waregem maar wat blij met de invalbeurt van Birger Verstraete. Hij zorgde ervoor dat het team een versnelling hoger schakelde en toch nog de zege naar zich toe kon trekken. Jonathan David was van goudwaarde met een goal en een assist.

Aanval

Voorin komen we alweer Taiwo Awoniyi tegen, de Nigeriaan is echt niet meer uit het team te branden. Avenatti was met twee kopbalgoals indrukwekkend voor Kortrijk.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties