OFFICIEEL: Dit wordt de functie van Bellamy bij Anderlecht
Simon Wauters
Simon Wauters
| 20 reacties

Craig Bellamy gaat bij Anderlecht de beloften coachen

OFFICIEEL: Dit wordt de functie van Bellamy bij Anderlecht

Het was al een tijdje duidelijk dat Craig Bellamy bij Anderlecht aan de slag zou gaan. Nu is ook zijn functie duidelijk geworden.

Bellamy tekende donderdag een contract voor drie jaar bij Anderlecht. Hij gaat er de beloften coachen. De Welshman komt over van Cardiff City.

 “We zijn erg blij dat Craig de overstap maakt naar RSC Anderlecht”, vertelt jeugdverantwoordelijke Jean Kindermans op de clubsite. “Hij heeft veel ervaring en kan onze jeugdspelers zowel op mentaal als op voetbaltechnisch vlak veel bijbrengen. Als coach van de beloften krijgt hij de taak om de jonge talenten klaar te stomen voor het A-team”,

“De aanstelling van Craig bewijst dat wij blijven inzetten op onze jeugdwerking”, vult sportief directeur Michael Verschueren aan. “Hij zal nauw samenwerken met Vincent Kompany, Simon Davies en de jeugdtrainers om de overstap van onze ‘purple talents’ naar het A-team te vergemakkelijken.”

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Ontvang het voetbalnieuws van jouw favoriete ploeg per mail

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties