Dit is ons Team van de Week in 1B!

Redactie
| 4 reacties
Dit is ons Team van de Week in 1B!
Foto: © SC

Het nieuwe seizoen is helemaal begonnen en dus gaan we ook dit seizoen zoals steeds op zoek naar een team van de week. Ook in 1B, jawel!

Doel

Op speeldag 5 posteren we Berke Özer in doel. De goalie van Westerlo moest met name in het eerste kwartier meteen enkele keren de meubelen redden tegen Beerschot en was een belangrijke pion in het houden van de nul. 

Verdediging

Bij OH Leuven stond Schuermans niet voor het eerst dit seizoen opnieuw pal, verder vielen vooral de verdedigers van Westerlo op. Zij hielden het goed gesloten en gaven bijna niks weg, met Biset en Dewaele als meest opvallende namen.

Middenveld

Ons middenveld op speeldag 5 is opnieuw bijzonder sterk bezet. Lecomte was opnieuw een van de draaischijven bij Virton, al deden ook Couturier en Soumaré hun duit meer dan in het zakje. Pietermaat toonde na 19 maanden blessureleed(!) veel karakter, Mercier was dé man die Leuven deed draaien.

Aanval

Een hardwerkende Naudts zorgde uiteindelijk voor een doelpuntje, terwijl Maertens er zelfs twee maakte voor OHL.

Dat levert dan onderstaand elftal op:

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

1e klasse B

 Promotion Play-offs - Finale (H) Betfirst
Beerschot Beerschot 1-0 OH Leuven OH Leuven

Nieuwste reacties