Abonnementen worden een pak duurder: de duurste bij Antwerp, goedkoopste bij Standard

Jelle Ruts
| 53 reacties
Abonnementen worden een pak duurder: de duurste bij Antwerp, goedkoopste bij Standard

Gemiddeld gezien werden abonnementen 22% duurder de afgelopen vijf jaar. Hoe lang zullen de supporters dit nog pikken?

Voor het goedkoopste abonnement op Den Bosuil van Antwerp zal je komend seizoen maar liefst 325 euro moeten neerleggen. Op vijf jaar tijd zijn ze 50 euro duurder geworden (18%). Opvallend is dat de prijs bij STVV niet gestegen is, zij zijn dan ook de enige club. De strafste stijging zien we bij Seraing, maar dat is ook te verklaren aangezien ze nu profvoetbal spelen. Ook Bij KV Oostende ging de prijs met 71% de lucht in.

Wim Vollemaere, secretaris bij de vzw Kustboys KV Oostende reageert bij Het Laatste Nieuws: “We hebben die prijsstijgingen ook aangekaart, maar het bestuur is doof voor onze klachten. Vorig jaar gaven ze nog voordelen aan nieuwe abonnees, maar dat is nu gedaan. Ik snap het ook niet. Als ze meer volk willen, moeten ze de prijs toch niet optrekken? Ik vermoed dat ze de verminderde inkomsten in coronatijden nu proberen te compenseren".

CLUBS2017/2018 (€)2022/2023 (€)STIJGING (%)
Antwerp27532518
KAA Gent22032045
RSC Anderlecht2302508
Club Brugge18520511
Oud-Heverlee Leuven15020033
KV Mechelen1901952
KVC Westerlo14019036
Zulte Waregem1751909
KAS Eupen15418721
KRC Genk1751909
Sint-Truiden VV1751750
Seraing10017575
KV Oostende9916971
Cercle Brugge14016014
Union Sint-Gillis1501606
Sporting Charleroi12015025
KV Kortrijk1391497
Standard de Liège1401454
Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties