'Real Madrid heeft genoeg van arbitrage in LaLiga en neemt zéér verregaande beslissing'
Foto: © photonews
Volg Voetbalkrant nu via Instagram!
De rode kaart van Jude Bellingham tegen Osasuna blijft nazinderen. De middenvelder van Real Madrid werd zaterdag in de eerste helft van het veld gestuurd, tot onvrede van De Koninklijke. En wat ze maandag zagen in Barcelona - Rayo Vallecano zal ook niet helpen vermoeden we.
Volgens Real was er sprake van een misverstand en wil de club de schorsing aanvechten. In het scheidsrechtersrapport staat dat Bellingham werd uitgesloten wegens belediging van arbiter José Munuera Montero.
“In de veertigste minuut werd speler (5) Bellingham, Jude Victor William, weggestuurd om de volgende reden: omdat hij mij, terwijl ik een paar meter verderop stond, aansprak met de volgende woorden: ‘Fuck you’.”
Uit de competitie?
Bellingham zou fuck off hebben gezegd - minder ernstig dan fuck you. Het is echter niet de eerste keer dat er klachten zijn over de arbitrage in de Spaanse LaLiga.
🚨 Real Madrid are considering trying to QUIT Spanish football for another league in protest at the leadership of La Liga president Javier Tebas and biased refereeing decisions.
— Transfer News Live (@DeadlineDayLive) February 17, 2025
(Source: @SPORT) pic.twitter.com/ylaFvZ45Ck
Ook op maandagavond was er alweer heel wat te doen over de wedstrijd Barcelona - Rayo Vallecano. En zo blijft het allemaal nazinderen. Bij Real Madrid overwegen ze dan ook verregaande stappen te zetten.
Ze denken na om de competitie te verlaten en willen bij de UEFA een verzoekschrift indienen om naar een andere competitie te kunnen. Ook reageren ze nog eens duidelijk tegen Javier Tebas, de CEO van de Spaanse competitie.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief