Vriendschappelijk Vriendschappelijk

Word fan van Vriendschappelijk!
Facebook
RSS Feed van Vriendschappelijk Download kalender van Vriendschappelijk

België - Costa Rica ()

Geschiedenis leert het ons nu al: België wordt wereldkampioen!

Aernout Van Lindtdoor Aernout Van Lindt
Datum
14 reacties
Geschiedenis leert het ons nu al: België wordt wereldkampioen!
Foto: © photonews

De Rode Duivels wisten hun uitwuifwedstrijd al bij al makkelijk te winnen van Costa Rica: 4-1. En dus is er al iets meer vertrouwen in het kunnen van onze nationale ploeg. Met recht en reden, want als we de geschiedenis mogen geloven ... worden we wereldkampioen. Althans volgens een onderzoek.

Het is de BBC - toch geen klein bier - dat met een opmerkelijk onderzoek naar buiten kwam op basis van alle voorgaande wereldkampioenschappen. Gaandeweg gaan ze daarin op zoek naar de uiteindelijke wereldkampioen.

Ze gingen daarbij op zoek naar een aantal criteria om aan te geven wie het meeste kans maakt om uiteindelijk de titel te pakken. 

  • Reekshoofden wonnen sinds 1998 altijd het WK, het is zelfs al van 1986 geleden dat er nog eens een niet-reekshoofd (Argentinië) de oppergaai pakte. 24 landen vallen zo af.
  • In de laatste negen toernooien won enkel Frankrijk in eigen land, het is dus beter het toernooi niet te organiseren. Rusland valt af.
  • Een goede defensie: enkel Polen slikt meer dan een goal per match gemiddeld en valt af.
  • Wees Europees: een WK in Europa wordt in 90% van de gevallen gewonnen door een Europees team. Brazilië en Argentinië vallen af.
  • Heb de beste doelman in je rangen: Portugal valt af, want Rui Patricio is volgens de BBC niet van het kaliber Lloris, Courtois of Neuer.
  • WK-ervaring: de selectie van Frankrijk kwam bij het bekendmaken van de selectie gemiddeld niet aan 25 caps, de Belgen (45.13) en Duitsland (43.26) hebben meer ervaring en dat zou van pas komen.
  • Een WK wordt bijna nooit gewonnen door de regerend kampioen, dus ook Duitsland maakt geen kans. 
  • En wie blijft dus over? Jawel, de Belgen!



Reacties 14 reacties



AddToAny

Zie ook

Zie ook
Kalender / Voetbaluitslagen
06/06 20:45 België België 3-0 Egypte Egypte België - Egypte
11/06 20:45 België België 4-1 Costa Rica Costa Rica België - Costa Rica
16/06 18:00 Groen Rood Katelijne Groen Rood Katelijne 0-10 KV Mechelen KV Mechelen Groen Rood Katelijne - KV Mechelen
20/06 19:30 KSK Heist KSK Heist 2-3 KV Mechelen KV Mechelen KSK Heist - KV Mechelen
22/06 18:00 RWDM RWDM 0-1 Anderlecht Anderlecht RWDM - Anderlecht
22/06 19:00 KFC Heist KFC Heist 0-11 Club Brugge Club Brugge KFC Heist - Club Brugge
22/06 19:00 Racing Club Gent Racing Club Gent 0-8 AA Gent AA Gent Racing Club Gent - AA Gent
23/06 17:30 KVE Drongen KVE Drongen 1-3 AA Gent AA Gent KVE Drongen - AA Gent
23/06 18:00 Eppegem FC Eppegem FC 0-7 KV Mechelen KV Mechelen Eppegem FC - KV Mechelen
23/06 19:00 Bissegem Bissegem 1-9 KV Kortrijk KV Kortrijk Bissegem - KV Kortrijk
23/06 19:00 KSK Heist KSK Heist 1-1 Anderlecht Anderlecht KSK Heist - Anderlecht
23/06 19:00 Hoogstraten Hoogstraten 1-5 Antwerp Antwerp Hoogstraten - Antwerp
23/06 19:00 Vrasene Vrasene 0-4 Waasland-Beveren Waasland-Beveren Vrasene - Waasland-Beveren
23/06 19:00 FCB Sprimont FCB Sprimont 2-5 Standard Standard FCB Sprimont - Standard
23/06 19:00? Wellen Wellen 0-6 Sint-Truiden Sint-Truiden Wellen - Sint-Truiden
24/06 19:00? Dottignies Dottignies 0-3 Moeskroen Moeskroen Dottignies - Moeskroen
26/06 19:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke Geannuleerd Zulte Waregem Zulte Waregem KRC Harelbeke - Zulte Waregem
26/06 19:00 Mandel United Mandel United 0-2 KV Kortrijk KV Kortrijk Mandel United - KV Kortrijk
26/06 19:00? Herk Sport Hasselt Herk Sport Hasselt 0-6 Sint-Truiden Sint-Truiden Herk Sport Hasselt - Sint-Truiden
26/06 19:30 Lochristi Lochristi 1-9 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Lochristi - Sporting Lokeren
27/06 19:00 Zwevezele Zwevezele 1-2 KV Oostende KV Oostende Zwevezele - KV Oostende
27/06 19:00 Brasschaat KFC Brasschaat KFC 1-4 Antwerp Antwerp Brasschaat KFC - Antwerp
27/06 19:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 0-2 Sint-Truiden Sint-Truiden Thes Sport Tessenderlo - Sint-Truiden
27/06 19:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 1-2 KV Mechelen KV Mechelen Cercle Brugge - KV Mechelen
27/06 19:00 Waremme Waremme 3-3 Standard Standard Waremme - Standard
27/06 19:00? Bregel Sport Bregel Sport 0-10 KRC Genk KRC Genk Bregel Sport - KRC Genk
27/06 19:30 Svelta Melsele Svelta Melsele 0-6 Waasland-Beveren Waasland-Beveren Svelta Melsele - Waasland-Beveren
27/06 19:30 FCB Sprimont FCB Sprimont 1-2 Eupen Eupen FCB Sprimont - Eupen
28/06 19:00 Havelse Havelse 0-1 Union SG Union SG Havelse - Union SG
29/06 18:00 Anderlecht Anderlecht 2-2 PAOK PAOK Anderlecht - PAOK
29/06 19:00 Avanti Stekene Avanti Stekene 0-1 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Avanti Stekene - Sporting Lokeren
29/06 19:00? Dikkelvenne Dikkelvenne 0-4 AA Gent AA Gent Dikkelvenne - AA Gent
29/06 19:30 Mandel United Mandel United 0-5 KV Oostende KV Oostende Mandel United - KV Oostende
30/06 15:00 Hechtel Hechtel 0-12 Lommel SK Lommel SK Hechtel - Lommel SK
30/06 16:00 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 7-0 Nielse SV Nielse SV KFCO Beerschot-Wilrijk - Nielse SV
30/06 16:00 Geluwe Geluwe 1-11 KV Kortrijk KV Kortrijk Geluwe - KV Kortrijk
30/06 17:00 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 1-4 AA Gent AA Gent KFC Merelbeke - AA Gent
30/06 18:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 0-5 KRC Genk KRC Genk Thes Sport Tessenderlo - KRC Genk
30/06 18:00 Houtvenne Houtvenne 0-5 Westerlo Westerlo Houtvenne - Westerlo
30/06 18:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 0-2 Charleroi Charleroi Cercle Brugge - Charleroi
30/06 19:00 SK Ronse SK Ronse 0-2 Moeskroen Moeskroen SK Ronse - Moeskroen
30/06 19:00 Standard Standard 1-2 Nancy Nancy Standard - Nancy
30/06 19:00 Petegem S. Petegem S. 1-4 Zulte Waregem Zulte Waregem Petegem S. - Zulte Waregem
30/06 19:00 KM Torhout KM Torhout 0-6 Club Brugge Club Brugge KM Torhout - Club Brugge
30/06 19:30 SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 1-3 Waasland-Beveren Waasland-Beveren SK Sint-Niklaas - Waasland-Beveren
01/07 16:00 KVV Zelzate KVV Zelzate 0-6 Sporting Lokeren Sporting Lokeren KVV Zelzate - Sporting Lokeren
03/07 17:00 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 2-3 FC Nordsjælland FC Nordsjælland KFCO Beerschot-Wilrijk - FC Nordsjælland
03/07 19:00 Westerlo Westerlo 2-1 Charleroi Charleroi Westerlo - Charleroi
04/07 18:00 Zeeuwse selectie Zeeuwse selectie 0-0 KV Oostende KV Oostende Zeeuwse selectie - KV Oostende
04/07 18:00 Ross County FC Ross County FC 0-2 Sint-Truiden Sint-Truiden Ross County FC - Sint-Truiden
04/07 18:00 MSV Duisburg MSV Duisburg 1-2 Antwerp Antwerp MSV Duisburg - Antwerp
04/07 18:30 Steaua Boekarest Steaua Boekarest 1-1 Club Brugge Club Brugge Steaua Boekarest - Club Brugge
04/07 19:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 0-0 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Cercle Brugge - Sporting Lokeren
04/07 19:00 KSK Heist KSK Heist 1-2 Lommel SK Lommel SK KSK Heist - Lommel SK
05/07 16:00 Verenigde Arabische Emiraten Verenigde Arabische Emiraten 0-5 KRC Genk KRC Genk Verenigde Arabische Emiraten - KRC Genk
06/07 15:00 Roeselare Roeselare 1-1 Anderlecht Anderlecht Roeselare - Anderlecht
06/07 16:00 Waasland-Beveren Waasland-Beveren 1-2 Cercle Brugge Cercle Brugge Waasland-Beveren - Cercle Brugge
06/07 18:00 VV Bruse Boys VV Bruse Boys 0-14 KV Oostende KV Oostende VV Bruse Boys - KV Oostende
06/07 18:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 1-3 AA Gent AA Gent SV Oudenaarde - AA Gent
06/07 19:00 OH Leuven OH Leuven 3-1 Sint-Truiden Sint-Truiden OH Leuven - Sint-Truiden
06/07 19:00? Waasland-Beveren Waasland-Beveren 1-0 Moeskroen Moeskroen Waasland-Beveren - Moeskroen
06/07 19:00? Tubeke Tubeke 1-1 Charleroi Charleroi Tubeke - Charleroi
07/07 16:00 Anderlecht Anderlecht 5-3 PSV PSV Anderlecht - PSV
07/07 18:00 Club Brugge Club Brugge 3-1 Verenigde Arabische Emiraten Verenigde Arabische Emiraten Club Brugge - Verenigde Arabische Emiraten
07/07 18:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-1 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Zulte Waregem - Sporting Lokeren
07/07 18:00 RFC Wetteren RFC Wetteren 1-6 AA Gent AA Gent RFC Wetteren - AA Gent
07/07 19:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 1-5 Lommel SK Lommel SK Spouwen-Mopertingen - Lommel SK
07/07 19:00 Hamme VW Hamme VW 0-3 KV Mechelen KV Mechelen Hamme VW - KV Mechelen
07/07 19:30 Eupen Eupen 1-0 Alemannia Aachen Alemannia Aachen Eupen - Alemannia Aachen
08/07 18:00 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 1-0 Standard Standard KFCO Beerschot-Wilrijk - Standard
08/07 18:00 Osnabrück U19 Osnabrück U19 0-1 Antwerp Antwerp Osnabrück U19 - Antwerp
08/07 19:00 KRC Genk KRC Genk 4-1 Valenciennes Valenciennes KRC Genk - Valenciennes
10/07 15:00 Eupen Eupen 1-1 Köln II Köln II Eupen - Köln II
10/07 17:00 RKC RKC 1-3 Zulte Waregem Zulte Waregem RKC - Zulte Waregem
10/07 18:00 Al Kharitiyath Al Kharitiyath 0-1 Westerlo Westerlo Al Kharitiyath - Westerlo
11/07 16:00 Charleroi Charleroi 1-0 Valenciennes Valenciennes Charleroi - Valenciennes
11/07 18:00 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach 1-3 Cercle Brugge Cercle Brugge Bor. Mönchengladbach - Cercle Brugge
11/07 19:00 Hamme VW Hamme VW Geannuleerd Moeskroen Moeskroen Hamme VW - Moeskroen
11/07 19:00 Westerlo Westerlo Geannuleerd Sporting Lokeren Sporting Lokeren Westerlo - Sporting Lokeren
11/07 19:00 Hapoel Haifa Hapoel Haifa 0-2 KV Oostende KV Oostende Hapoel Haifa - KV Oostende
11/07 19:00? Union SG Union SG 0-2 KV Mechelen KV Mechelen Union SG - KV Mechelen
12/07 18:00 OH Leuven OH Leuven 1-1 Astra Giurgiu Astra Giurgiu OH Leuven - Astra Giurgiu
12/07 18:00 AA Gent AA Gent 1-1 PAOK PAOK AA Gent - PAOK
12/07 18:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 0-8 Sint-Truiden Sint-Truiden Spouwen-Mopertingen - Sint-Truiden
12/07 19:00 Roeselare Roeselare 1-1 KV Kortrijk KV Kortrijk Roeselare - KV Kortrijk
13/07 16:00 FC Saarbrücken FC Saarbrücken 1-0 Tubeke Tubeke FC Saarbrücken - Tubeke
13/07 18:00 Mainz 05 II Mainz 05 II 2-0 Charleroi Charleroi Mainz 05 II - Charleroi
13/07 18:00 Boluspor Boluspor 2-2 Westerlo Westerlo Boluspor - Westerlo
13/07 19:30 Ajax Ajax 1-3 Anderlecht Anderlecht Ajax - Anderlecht
14/07 14:30 AA Gent AA Gent 1-1 Willem II Willem II AA Gent - Willem II
14/07 15:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2-0 Sporting Lokeren Sporting Lokeren AZ Alkmaar - Sporting Lokeren
14/07 16:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 4-1 Standard Standard Celtic Glasgow - Standard
14/07 16:00 KRC Genk KRC Genk 5-2 Moeskroen Moeskroen KRC Genk - Moeskroen
14/07 16:00 SK Deinze SK Deinze 1-2 KV Mechelen KV Mechelen SK Deinze - KV Mechelen
14/07 18:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 2-3 Monaco Monaco Cercle Brugge - Monaco
14/07 18:00 Kontich FC Kontich FC 0-14 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk Kontich FC - KFCO Beerschot-Wilrijk
14/07 18:30 Club Brugge Club Brugge 3-1 Hapoel Haifa Hapoel Haifa Club Brugge - Hapoel Haifa
14/07 19:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-4 KV Oostende KV Oostende Zulte Waregem - KV Oostende
14/07 19:00? Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Geannuleerd Westerlo Westerlo Roda JC Kerkrade - Westerlo
14/07 19:00? Lommel SK Lommel SK 0-1 Sint-Truiden Sint-Truiden Lommel SK - Sint-Truiden
15/07 12:00 Antwerp Antwerp 3-1 PAOK PAOK Antwerp - PAOK
15/07 12:00 Eupen Eupen 3-2 Olympiakos Olympiakos Eupen - Olympiakos
15/07 13:00 KRC Genk KRC Genk 6-1 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen KRC Genk - Spouwen-Mopertingen
15/07 13:00 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 1-1 Waasland-Beveren Waasland-Beveren KFCO Beerschot-Wilrijk - Waasland-Beveren
17/07 19:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-1 Hapoel Haifa Hapoel Haifa Zulte Waregem - Hapoel Haifa
17/07 19:30 KV Oostende KV Oostende 2-3 Roeselare Roeselare KV Oostende - Roeselare
18/07 18:30 Olympiakos Olympiakos 1-1 Sint-Truiden Sint-Truiden Olympiakos - Sint-Truiden
18/07 19:00 Charleroi Charleroi 2-2 Dijon Dijon Charleroi - Dijon
18/07 19:00 Lommel SK Lommel SK 2-1 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Lommel SK - Sporting Lokeren
18/07 19:00 Tubeke Tubeke 0-1 Standard Standard Tubeke - Standard
18/07 19:00 AA Gent AA Gent 1-0 PEC Zwolle PEC Zwolle AA Gent - PEC Zwolle
18/07 19:00? Club Brugge Club Brugge 0-0 KV Mechelen KV Mechelen Club Brugge - KV Mechelen
18/07 19:00? Dessel Sport Dessel Sport 0-1 Westerlo Westerlo Dessel Sport - Westerlo
18/07 19:00? Union SG Union SG Geannuleerd Sint-Truiden Sint-Truiden Union SG - Sint-Truiden
18/07 19:30 Rupel Boom Rupel Boom 1-0 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk Rupel Boom - KFCO Beerschot-Wilrijk
19/07 19:00? SV Oudenaarde SV Oudenaarde 1-0 Moeskroen Moeskroen SV Oudenaarde - Moeskroen
19/07 19:30 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 1-1 KV Kortrijk KV Kortrijk KFCO Beerschot-Wilrijk - KV Kortrijk
20/07 18:00 KV Oostende KV Oostende 0-1 Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb KV Oostende - Lokomotiva Zagreb
20/07 18:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 2-2 Boulogne Boulogne Cercle Brugge - Boulogne
20/07 19:30 Westerlo Westerlo 2-2 Anderlecht Anderlecht Westerlo - Anderlecht
20/07 19:30 Moeskroen Moeskroen 1-0 Sint-Truiden Sint-Truiden Moeskroen - Sint-Truiden
21/07 14:00 VFL Osnabrück VFL Osnabrück 0-0 Union SG Union SG VFL Osnabrück - Union SG
21/07 15:00 Knokke Knokke 3-2 Roeselare Roeselare Knokke - Roeselare
21/07 16:00 Waasland-Beveren Waasland-Beveren 3-0 KV Mechelen KV Mechelen Waasland-Beveren - KV Mechelen
21/07 16:00 KV Oostende KV Oostende Geannuleerd OFI Kreta OFI Kreta KV Oostende - OFI Kreta
21/07 17:30 Cercle Brugge Cercle Brugge 1-2 Reims Reims Cercle Brugge - Reims
21/07 18:00 KV Kortrijk KV Kortrijk 1-2 Metz Metz KV Kortrijk - Metz
21/07 18:00 KRC Genk KRC Genk 4-0 Olympiakos Olympiakos KRC Genk - Olympiakos
21/07 18:00 Charleroi Charleroi 2-2 Nice Nice Charleroi - Nice
21/07 18:00 OH Leuven OH Leuven 0-2 AA Gent AA Gent OH Leuven - AA Gent
21/07 18:00 Anderlecht Anderlecht 3-2 Rennes Rennes Anderlecht - Rennes
21/07 19:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 0-1 Lommel SK Lommel SK Patro Eisden Maasmechelen - Lommel SK
21/07 19:00 FCV Dender EH FCV Dender EH Geannuleerd Union SG Union SG FCV Dender EH - Union SG
21/07 19:00 Oosterzonen Oosterzonen Geannuleerd Westerlo Westerlo Oosterzonen - Westerlo
21/07 19:30 Eupen Eupen 2-0 Tubeke Tubeke Eupen - Tubeke
22/07 14:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1-0 Zulte Waregem Zulte Waregem AZ Alkmaar - Zulte Waregem
22/07 16:00 Sporting Lokeren Sporting Lokeren 0-1 Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb Sporting Lokeren - Lokomotiva Zagreb
22/07 16:00 KSK Heist KSK Heist 1-3 KRC Genk KRC Genk KSK Heist - KRC Genk
22/07 16:00 Panathinaikos Panathinaikos 1-2 Antwerp Antwerp Panathinaikos - Antwerp
23/07 20:30 AA Gent AA Gent 1-0 Strasbourg Strasbourg AA Gent - Strasbourg
24/07 18:00 Amiens Amiens 3-2 Tubeke Tubeke Amiens - Tubeke
24/07 19:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 0-5 KV Kortrijk KV Kortrijk KRC Harelbeke - KV Kortrijk
25/07 18:30 Al Nasr Al Nasr 1-3 KV Mechelen KV Mechelen Al Nasr - KV Mechelen
25/07 19:00 Lierse SK Lierse SK 0-1 Westerlo Westerlo Lierse SK - Westerlo
25/07 19:30 FCV Dender EH FCV Dender EH 0-2 OH Leuven OH Leuven FCV Dender EH - OH Leuven
26/07 19:00? FCB Sprimont FCB Sprimont Geannuleerd Charleroi Charleroi FCB Sprimont - Charleroi
27/07 19:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 1-2 Lommel SK Lommel SK Thes Sport Tessenderlo - Lommel SK
27/07 19:00? Olympic Charleroi Olympic Charleroi Geannuleerd Union SG Union SG Olympic Charleroi - Union SG
27/07 19:30 Gent Ladies Gent Ladies 6-1 Club Brugge B Club Brugge B Gent Ladies - Club Brugge B
27/07 19:30 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 1-2 OH Leuven OH Leuven Eendracht Aalst - OH Leuven
27/07 19:30 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 0-0 Aris Saloniki Aris Saloniki KFCO Beerschot-Wilrijk - Aris Saloniki
28/07 12:00 KV Mechelen KV Mechelen 1-0 Willem II Willem II KV Mechelen - Willem II
28/07 15:00 Anderlecht Anderlecht 0-0 Lille OSC Lille OSC Anderlecht - Lille OSC
28/07 16:00 Crawley Town Crawley Town 1-1 Roeselare Roeselare Crawley Town - Roeselare
28/07 16:00 Göztepe Göztepe 1-1 Union SG Union SG Göztepe - Union SG
28/07 18:00 NAC NAC Geannuleerd Lommel SK Lommel SK NAC - Lommel SK
28/07 18:00 Waremme Waremme Geannuleerd Tubeke Tubeke Waremme - Tubeke
28/07 18:00? OH Leuven OH Leuven 0-1 Standard Standard OH Leuven - Standard
29/07 16:30 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 8-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem KRC Genk Ladies - Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
30/07 19:30 Onbekend 0-2 Onbekend Onbekend - Onbekend
31/07 19:30 SK Londerzeel SK Londerzeel 1-0 KV Mechelen KV Mechelen SK Londerzeel - KV Mechelen
01/08 20:00 Gent Ladies Gent Ladies 8-0 Fémina White Star Fémina White Star Gent Ladies - Fémina White Star
02/08 18:00 Anderlecht Anderlecht 19-1 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem C Famkes Westhoek Diksmuide Merkem C Anderlecht - Famkes Westhoek Diksmuide Merkem C
04/08 19:00? Standard de Liège Standard de Liège 2-2 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach Standard de Liège - Bor. Mönchengladbach
05/08 14:00 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 6-1 Fémina White Star Fémina White Star KRC Genk Ladies - Fémina White Star
08/08 19:00 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach 3-1 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies Bor. Mönchengladbach - KRC Genk Ladies
11/08 15:00 Lille OSC Lille OSC 2-1 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies Lille OSC - KRC Genk Ladies
11/08 15:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 0-3 Dames OHL Dames OHL Eendracht Aalst - Dames OHL
11/08 19:00? Standard de Liège Standard de Liège 1-2 Dijon Dijon Standard de Liège - Dijon
12/08 15:00 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach 0-6 Gent Ladies Gent Ladies Bor. Mönchengladbach - Gent Ladies
13/08 20:00 Massenhoven Massenhoven 2-1 KSK Heist KSK Heist Massenhoven - KSK Heist
15/08 13:00 Gent Ladies Gent Ladies 1-0 Arras Arras Gent Ladies - Arras
15/08 19:00? Standard de Liège Standard de Liège 0-1 Metz (W) Metz (W) Standard de Liège - Metz (W)
15/08 20:00 SG Essen Schönebeck (D) SG Essen Schönebeck (D) 5-1 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies SG Essen Schönebeck (D) - KRC Genk Ladies
17/08 20:00 Gent Ladies Gent Ladies 5-3 Lille OSC Lille OSC Gent Ladies - Lille OSC
18/08 15:00 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 2-0 PEC Zwolle PEC Zwolle KRC Genk Ladies - PEC Zwolle
18/08 19:00? Heerenveen Heerenveen 0-0 Standard de Liège Standard de Liège Heerenveen - Standard de Liège
22/08 15:00 Heerenveen Heerenveen - Gent Ladies Gent Ladies Heerenveen - Gent Ladies
24/08 20:00 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies - Barendrecht Barendrecht KRC Genk Ladies - Barendrecht
25/08 15:00 België België - Gent Ladies Gent Ladies België - Gent Ladies
31/08 19:00 PSV / Eindhoven PSV / Eindhoven - KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies PSV / Eindhoven - KRC Genk Ladies
31/08 19:00? PEC Zwolle PEC Zwolle - Standard de Liège Standard de Liège PEC Zwolle - Standard de Liège
Topschutters
  Speler Goals
1. Istanbul BB Višća 3
2. Harbour View Vassell 3
3. Shanghai SIPG Wu 3
4. PSG Mbappe Lottin 3
5. Everton Tosun 3
6. Barcelona Messi 3
7. Bayern München Lewandowski 3
8. Fulham Mitrovic 3
9. Heerenveen Zeneli 2
10. West Ham Utd Yarmolenko 2