Nog tien dagen tot competitiestart, hoe verliep de voorbereiding al voor jullie team?

Aernout Van Lindt
Aernout Van Lindt
| 2 reacties
Nog tien dagen tot competitiestart, hoe verliep de voorbereiding al voor jullie team?
Foto: © photonews

Alle teams zijn ondertussen volop aan de arbeid bezig en speelden al heel wat oefenwedstrijden, de competitie nadert met rasse schreden. Wie deed het het best in de voorbereiding?

Sporting Lokeren begon er als eerste aan op 13 juni, terwijl de andere clubs uit 1A en 1B er tijdens de loop van juni aan begonnen. Vele clubs gaan ook op zomerstage, waarbij Nederland (minstens 12 ploegen) en Duitsland (minstens 6 ploegen) de populairste bestemmingen zijn, al trekt Westerlo bijvoorbeeld naar Turkije.

Er werden ook al flink wat oefenwedstrijden ingepland en gespeeld. Opgelet: nog niet alle programma's zijn (volledig) bekend. Mist u een oefenmatch? Laat het ons weten en wij voegen hem toe aan ons systeem - alvast bedankt.

Anderlecht
22/06/2019 18:00RWD Molenbeek - Anderlecht0-1
28/06/2019 19:00Anderlecht - Oleksandria1-2
29/06/2019 17:00SV Oudenaarde - Anderlecht0-6
06/07/2019 14:00Ajax - Anderlecht5-2
10/07/2019 21:30SL Benfica - Anderlecht1-2
20/07/2019 13:30Hamburger SV - Anderlecht2-2
23/07/2019 19:00Anderlecht - PAOK1-3
31/07/2019 15:00Anderlecht - Fortuna Düsseldorf1-2
Antwerp
23/06/2019 11:00Brasschaat KFC - Antwerp0-3
26/06/2019 19:00KSK Heist - Antwerp0-3
30/06/2019 19:00Uerdingen - Antwerp1-1
02/07/2019 17:00Meppen - Antwerp2-2
06/07/2019 19:00?1. FC Magdeburg - Antwerp1-1
10/07/2019 19:00Antwerp - Lokomotiva Zagreb2-0
10/07/2019 19:00?Antwerp - Sporting Lokerencanceled
13/07/2019 18:00Antwerp - Valenciennes0-0
19/07/2019 17:00Antwerp - Utrecht3-2
Charleroi
03/07/2019 18:00 La Louviere - Charleroi0-2
10/07/2019 19:00Charleroi - Utrecht2-5
13/07/2019 14:00Uerdingen - Charleroi1-2
16/07/2019 19:00?Metz - Charleroi2-1
19/07/2019 19:00?Troyes - Charleroi1-2
23/07/2019 19:00Virton - Charleroi0-2
Club Brugge
23/06/2019 18:00KFC Heist - Club Brugge1-9
29/06/2019 18:00Torhout - Club Brugge1-7
03/07/2019 18:30Heracles - Club Brugge0-1
06/07/2019 16:00AZ Alkmaar - Club Brugge5-2
12/07/2019 19:00Club Brugge - Lokomotiva Zagreb1-1
15/07/2019 19:00Club Brugge - Union SG3-2
19/07/2019 20:30Club Brugge - Sporting LissabonP2-2
22/07/2019 17:00SK Deinze - Club Brugge1-1
KRC Genk
29/06/2019 16:00Eendracht Termien - KRC Genk2-5
03/07/2019 18:30Bregel Sport - KRC Genk1-10
06/07/2019 17:00Beringen - KRC Genk0-12
11/07/2019 19:00KRC Genk - Mac. Tel-Aviv4-1
14/07/2019 16:00KRC Genk - Lokomotiva Zagreb3-0
21/07/2019 16:00Westerlo - KRC Genk2-1
30/07/2019 14:30KRC Genk - Al Raed1-3
KAA Gent
21/06/2019 19:30Racing Club Gent - KAA Gent0-2
22/06/2019 14:00Zelzate FC - KAA Gent0-4
28/06/2019 19:30KFC Merelbeke - KAA Gent1-6
29/06/2019 15:00Dikkelvenne - KAA Gent0-6
06/07/2019 16:00Aris Saloniki - KAA Gent0-3
12/07/2019 19:00?Zwolle - KAA Gentcanceled
13/07/2019 19:00Sint-Truiden - KAA Gent4-2
17/07/2019 20:30KAA Gent - AZ Alkmaar2-0
20/07/2019 17:00Reims - KAA Gent1-1
Sporting Lokeren
16/06/2019 16:00Zelzate FC - Sporting Lokeren0-2
22/06/2019 18:00Hamme VW - Sporting Lokeren2-4
29/06/2019 19:00SV Temse - Sporting Lokeren1-7
03/07/2019 19:00FCV Dender EH - Sporting Lokeren1-1
07/07/2019 17:30Sporting Lokeren - Monaco5-0
10/07/2019 19:00?Antwerp - Sporting Lokerencanceled
13/07/2019 19:00Zulte Waregem - Sporting Lokeren2-2
17/07/2019 19:00NAC - Sporting Lokeren0-1
21/07/2019 19:00Sporting Lokeren - Panachaiki0-0
Standard
26/06/2019 18:00RCS Brainois - Standard0-5
29/06/2019 18:00Namen UR - Standard1-6
03/07/2019 17:00SønderjyskE - Standard1-1
06/07/2019 15:00Oleksandria - Standard2-2
13/07/2019 17:30Standard - Strasbourg0-2
17/07/2019 18:00Standard - MVV3-3
21/07/2019 15:00Standard - Nice2-1
30/07/2019 15:00Standard - Union SG1-1
Sint-Truiden
22/06/2019 17:30Herk-de-stad FC - Sint-Truiden2-6
26/06/2019 19:00Thes Sport Tessenderlo - Sint-Truiden1-3
27/06/2019 19:00Spouwen-Mopertingen - Sint-Truiden0-4
02/07/2019 18:00Maccabi Haifa - Sint-Truiden0-0
05/07/2019 18:30VVV-Venlo - Sint-Truiden3-3
10/07/2019 18:00Sint-Truiden - RC Lens1-2
13/07/2019 19:00Sint-Truiden - KAA Gent4-2
17/07/2019 19:00Sint-Truiden - Lommel SK1-2
Westerlo
29/06/2019 19:00Houtvenne - Westerlo0-6
06/07/2019 18:00Westerlo - Vorskla Poltava2-0
09/07/2019 18:00Westerlo - Boluspor2-0
13/07/2019 19:30Westerlo - Eindhoven5-1
17/07/2019 19:30KSK Heist - Westerlo1-2
21/07/2019 16:00Westerlo - KRC Genk2-1
24/07/2019 20:00Lierse Kempenzonen - Westerlo1-4
Zulte Waregem
25/06/2019 19:30Petegem S. - Zulte Waregem1-0
29/06/2019 18:00Zulte Waregem - OH Leuven1-3
03/07/2019 19:00Cercle Brugge - Zulte Waregem2-3
06/07/2019 19:00SK Deinze - Zulte Waregem0-2
13/07/2019 19:00Zulte Waregem - Sporting Lokeren2-2
16/07/2019 19:00Zulte Waregem - KV Oostende1-1
20/07/2019 15:00Zulte Waregem - Willem II1-1
Cercle Brugge
26/06/2019 19:00RWD Molenbeek - Cercle Brugge0-0
29/06/2019 19:00Cercle Brugge - KV Oostende1-1
03/07/2019 19:00Cercle Brugge - Zulte Waregem2-3
06/07/2019 19:00Cercle Brugge - Monaco1-4
13/07/2019 18:30Cercle Brugge - RC Lens1-1
19/07/2019 18:30Auxerre - Cercle Brugge1-0
Eupen
02/07/2019 19:00Eupen - Victoria Rosportcanceled
06/07/2019 17:00Eupen - Victoria1-1
10/07/2019 19:00OH Leuven - Eupen2-2
13/07/2019 17:00Bayer Leverkusen - Eupen3-4
16/07/2019 19:00Raeren-Eynatten - Eupen1-7
19/07/2019 19:00Eupen - OFI Kreta3-1
Virton
28/06/2019 19:30Fola Esch - Virton3-0
06/07/2019 15:00F91 Dudelange - Virton4-3
13/07/2019 19:00FC Saarbrücken - Virton4-1
19/07/2019 19:00Alemannia Aachen - Virton0-5
23/07/2019 19:00Virton - Charleroi0-2
Roeselare
06/07/2019 16:00Lichtervelde - Roeselare0-4
10/07/2019 19:30Wingene - Roeselare2-4
17/07/2019 19:30Roeselare - Moeskroen1-1
19/07/2019 19:00Roeselare - KV Kortrijk4-1
24/07/2019 19:30Knokke - Roeselare2-2
KV Oostende
26/06/2019 19:00Zwevezele - KV Oostende0-3
29/06/2019 19:00Cercle Brugge - KV Oostende1-1
06/07/2019 15:00Willem II - KV Oostende2-1
13/07/2019 19:00KV Oostende - Moeskroen0-4
16/07/2019 19:00Zulte Waregem - KV Oostende1-1
20/07/2019 15:00AZ Alkmaar - KV Oostende0-1
21/07/2019 19:00KV Oostende - OFI Kreta4-1
Tubeke
OH Leuven
29/06/2019 18:00Zulte Waregem - OH Leuven1-3
05/07/2019 19:00KV Kortrijk - OH Leuven2-0
06/07/2019 19:00OH Leuven - KV Mechelen4-4
10/07/2019 19:00OH Leuven - Eupen2-2
13/07/2019 18:00OH Leuven - Waasland-Beveren0-2
20/07/2019 14:30FC Twente - OH Leuven0-0
24/07/2019 19:00OH Leuven - Leicester City4-0
Union SG
29/06/2019 19:00?ASV Geel - Union SG0-11
09/07/2019 18:00Maccabi Tel Aviv U19 - Union SG0-2
15/07/2019 19:00Club Brugge - Union SG3-2
20/07/2019 16:00Waasland-Beveren - Union SG1-3
30/07/2019 15:00Standard - Union SG1-1
Lommel SK
26/06/2019 19:00Verbroedering Lommel - Lommel SK1-10
28/06/2019 19:00Lutlommel VV - Lommel SK0-13
02/07/2019 19:00ASV Geel - Lommel SK0-5
06/07/2019 19:00Lommel SK - Eindhoven3-1
10/07/2019 19:00Lommel SK - Waasland-Beveren1-3
13/07/2019 19:00MVV - Lommel SK1-1
17/07/2019 19:00Sint-Truiden - Lommel SK1-2
20/07/2019 15:00Cappellen - Lommel SK2-1
26/07/2019 19:00Lommel SK - Roda JC Kerkrade2-1
27/07/2019 19:00Lommel SK - Patro Eisden Maasmechelen2-0
Beerschot
27/06/2019 19:00Kontich FC - Beerschot0-7
30/06/2019 19:00RVC Hoboken - Beerschot0-6
03/07/2019 19:00Sporting Hasselt - Beerschotcanceled
03/07/2019 19:00SVB Driehoek - Beerschot0-12
06/07/2019 19:00FC Duffel - Beerschot0-2
09/07/2019 18:30Beerschot - Valenciennes0-0
17/07/2019 19:00Beerschot - Panachaiki2-0
20/07/2019 16:45Beerschot - Panathinaikos2-1
23/07/2019 19:00Rupel Boom - Beerschot0-1
KV Mechelen
22/06/2019 18:00Katelijne-Waver - KV Mechelen0-10
26/06/2019 20:00Eppegem FC - KV Mechelen2-4
29/06/2019 18:00Thes Sport Tessenderlo - KV Mechelen0-3
03/07/2019 19:30KSK Heist - KV Mechelen0-0
06/07/2019 19:00OH Leuven - KV Mechelen4-4
12/07/2019 16:00RKC - KV Mechelen3-1
13/07/2019 19:00Heerenveen - KV Mechelen2-2
18/07/2019 19:00Roda JC Kerkrade - KV Mechelencanceled
KV Kortrijk
22/06/2019 16:00KSV Kortrijk - KV Kortrijk1-4
28/06/2019 19:00KRC Harelbeke - KV Kortrijk0-3
29/06/2019 16:00Zwevezele - KV Kortrijk1-2
05/07/2019 19:00KV Kortrijk - OH Leuven2-0
06/07/2019 17:00KV Kortrijk - Valenciennes1-1
12/07/2019 18:00ADO Den Haag - KV Kortrijk0-0
13/07/2019 16:00KV Kortrijk - NAC1-2
19/07/2019 19:00Roeselare - KV Kortrijk4-1
20/07/2019 16:00KV Kortrijk - Excelsior4-0
Moeskroen
23/06/2019 19:00Dottignies - Moeskroen0-3
26/06/2019 19:00SV Oudenaarde - Moeskroen0-4
02/07/2019 19:00Honved Boedapest - Moeskroen1-1
04/07/2019 18:00Ferencváros - Moeskroen0-2
07/07/2019 14:00Sigma Olomouc - Moeskroen0-2
13/07/2019 19:00KV Oostende - Moeskroen0-4
17/07/2019 19:30Roeselare - Moeskroen1-1
19/07/2019 18:00Pays Blanc Antoinien - Moeskroen0-12
Waasland-Beveren
30/06/2019 17:00Maccabi Haifa - Waasland-Beveren3-0
03/07/2019 19:00Svelta Melsele - Waasland-Beveren0-7
10/07/2019 19:00Lommel SK - Waasland-Beveren1-3
13/07/2019 18:00OH Leuven - Waasland-Beveren0-2
17/07/2019 19:00RC Lens - Waasland-Beveren3-0
20/07/2019 16:00Waasland-Beveren - Union SG1-3

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties