KV Mechelen-speler met dertien gele kaarten weet dat hij een probleem heeft

KV Mechelen-speler met dertien gele kaarten weet dat hij een probleem heeft
Foto: © photonews

Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!

Aleksandar Bjelica pakte afgelopen vrijdag twee bijzonder domme gele kaarten. En daarmee is de linksachter niet aan zijn proefstuk toe: "Dat is mijn werkpunt, dat weet ik."

Bjelcia werd vrijdag in de slotfase uitgesloten. "De rode kaart was in ieder geval terecht", geeft Bjelica toe in Het Nieuwsblad. "Bij die eerste gele kaart moest ik gewoon doorvoetballen en niet reageren op zijn duwtje. We waren toch in balbezit. Dat was helemaal nergens voor nodig. Mijn tweede geel was nog dommer. Ik begrijp zelf niet wat ik daar aan het doen was. Dom! Ik heb er geen andere woorden voor."

Met dertien gele kaarten is de Nederlandse Serviër ook recordhouder bij KV. "Die kaartenlast is één van mijn grootste werkpunten. Als ik wedstrijdbeelden herbekijk, dan lijk ik op het veld wel een andere persoon. Ik geef alles voor mijn team, maar ga soms te hard op in een match. Dan kan ik wel eens de pedalen verliezen. Dat moet er echt uit. Ik bewijs mezelf en het team er geen dienst mee."

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties