Dit is ons Team van de Week!
Sander De Graeve
Sander De Graeve
| 5 reacties

Heel wat rode shirts in het Team van de Week

Dit is ons Team van de Week!
Foto: © SDG

Dit weekend kregen we een spannende strijd om play-off 1 én de degradatie. Uiteraard stof genoeg voor ons Team van de Week!

Doel

Tussen de palen kunnen we niet rond Thomas Kaminski. De doelman van KV Kortrijk zorgde er volgens onze man ter plaatse voor dat 'Kortrijk geen zes doelpunten slikte', puike prestatie.

Verdediging

In de defensie opteren we voor vier man, Zarko Tomasevic was, zelfs na een stevige beuk tegen het hoofd, de secuurheid zelve bij KV Oostende. Naast hem kiezen we voor een beresterke Filipovic van Sporting Lokeren.

Ook Mitrovic mocht bij Club Brugge terugkijken op een uitstekende prestatie. Net als Buta in de knappe thuiszege van Antwerp, nog steeds maar de vierde van het seizoen op de Bosuil.

Middenveld

Centraal kiezen we voor Razvan Marin, die ondanks zijn gemiste strafschop dé man was bij Standard tegen KV Mechelen. Hij bracht de Rouches tot op een zucht van play-off 1. Naast hem posteren we Faris Haroun, die alweer oerdegelijkheid uitstraalde.

De flanken worden bevolkt door Stallone Limbombe, met goeie acties beslissend voor Antwerp en Olivier Myny, die met Waasland-Beveren uiteindelijk toch ten onder ging tegen Racing Genk, maar aan hem lag het niet. Aanval

Aanval

Teodorczyk staat er voor de tweede keer op rij in. De aanvaller van Anderlecht is herboren sinds Coucke met hem een praatje maakte, hij scoorde opnieuw twee goals. Akpala maakte in Gent wellicht het mooiste doelpunt uit zijn carrière.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Ontvang het voetbalnieuws van jouw favoriete ploeg per mail

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties