Frank Boeckx komt met grote verrassing bij Anderlecht

Aernout Van Lindt
Aernout Van Lindt, voetbaljournalist
| 1 reacties
Frank Boeckx komt met grote verrassing bij Anderlecht
Foto: © photonews

Voeg Voetbalkrant toe als voorkeursbron op Google!

Frank Boeckx was jarenlang doelman bij Anderlecht, werd er ook even assistent en was nu actief als doelmannentrainer.

Aan die overeenkomst komt echter een einde. De match tegen KAS Eupen zal de laatste zijn voor Frank Boeckx.

Boeckx stopt om privéredenen. Dat heeft RSC Anderlecht inmiddels ook officieel laten weten in een tweet op de sociale media.

De 36-jarige doelman geeft zelf een woordje uitleg op de webstek van paars-wit: "Dit  was een zeer moeilijke beslissing, want ik heb me altijd met veel enthousiasme ingezet en ik heb het volste vertrouwen in de richting die de club uitgaat."

Gezin

"Ik heb twee teams die me na aan het hart liggen: Anderlecht en mijn gezin. Mijn gezin heeft me nu iets meer nodig."

"Ik wil de club bedanken voor de kansen die ze me hebben gegeven en ik zal altijd blijven supporteren voor RSC Anderlecht.”

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Play-off 1

Play-off 2

Play-off 3

Nieuwste reacties