Uitnodiging van Rednic afgewezen: Standard zal andere oplossing moeten zoeken

Uitnodiging van Rednic afgewezen: Standard zal andere oplossing moeten zoeken
Foto: © photonews
Word fan van Standard! 2519

Mircea Rednic is op zoek naar zijn staf bij Standard. Hij heeft het nieuws ontvangen dat Christophe Grégoire geweigerd heeft.

Luikenaar en vrij van contract: Christophe Grégoire had alles om de lokale verankering van Standard te versterken, ook al heeft hij nooit voor de club gespeeld. De Rouches hebben hem zelfs voorgesteld om de assistent te worden van Mircea Rednic en waren vrij zelfverzekerd, aangezien de gesprekken met Marc Wilmots vrij positief waren. 

Als hoofdtrainer van Sprimont, Seraing, Virton en Lierse kon de voormalige linkermiddenvelder zo een functie als T2 weer oppakken, zoals hij eerder had gedaan bij de Rode Duivels, toen hij Gill Swerts aan het einde van vorig seizoen assisteerde.

Standard heeft pech

Maar SudInfo meldt dat Grégoire uiteindelijk niet zal tekenen bij Standard. Hij heeft ervoor gekozen om het aanbod van Luik af te wijzen en zal dus geen deel uitmaken van de nieuwe staf van Mircea Rednic.

De voormalige speler van Moeskroen, Gent, Anderlecht en Charleroi blijft dus vrij, zes maanden na zijn vertrek bij Lierse. Om misschien weer een job als hoofdcoach te vinden? Het antwoord volgt in de komende weken.


Aan de andere kant zal Standard op zoek moeten blijven gaan naar een nieuwe assistent. De Rouches willen het vertrek van Jérémy Taravel naar Anderlecht compenseren, maar kunnen nog steeds rekenen op José Jeunechamps om Rednic bij te staan.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties