Dit is ons Team van de Week van de Croky Cup!
Sander De Graeve
Sander De Graeve
| 1 reacties

Heel wat spelers van Mechelen in het Team van de Week!

Dit is ons Team van de Week van de Croky Cup!

In de achtste finales van de Beker van België kregen we wel wat spektakel te zien. We hadden dan ook voldoende stof voor een Team van de Week.

Onder meer KV Mechelen maakte indruk door eersteklasser Lokeren te verslaan, Van Damme, Verrips en Cocalic deden het goed, ook al speelde die laatste lange tijd niet. Dylan Bronn en Maehle trokken de goeie prestaties bij respectievelijk Gent en Genk door.

Milicevic haalde zijn traptechniek vanonder het stof bij Eupen en Ndongala wervelde op de flank bij Genk. Chakvetadze deed in Gent hetzelfde en tekende voor een goal en een assist. Canesin en Leye zorgden ervoor dat Oostende en Moeskroen richting strafschoppen gingen in een spektakelmatch. Dé beste man van deze midweek was echter Percy Tau, Hij deed het voor Union.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties