Dit is ons 'Team van de Week' op speeldag 9!

Redactie
| 1 reacties
Dit is ons 'Team van de Week' op speeldag 9!
Foto: © SC

Ook dit seizoen gaan we elk weekend op zoek naar de elf beste spelers van de speeldag. We zetten hen voor jullie graag op een rijtje in ons team van de week!

Doel

In doel posteren we deze week Romo. Hij pakte uit met heel wat topsaves en kwam daarbij tot vijf keer toe op de juiste plek opduiken. Het leverde zijn team een punt op in de uitwedstrijd op Jan Breydel bij Club Brugge.

Verdediging

Achterin kiezen we voor een aantal sterke beren. Clinton Mata was bij de beteren voor Club Brugge, Bateau en Vanlerberghe waren dan weer van waarde bij KV Mechelen - die laatste scoorde zelfs na moeilijke weken.

Middenveld

Op het middenveld kiezen we voor heel wat sterke beren. Dompé en Fischer zorgden voor de kwieke dribbels, Reitz maakte het verschil met een goal voor STVV, Peeters was opnieuw een drijvende kracht bij Eupen en Chakvetadze de man van Gent.

Aanval

Voorin viel uiteraard Onuachu op, met veel werkkracht en toch een hattrick. En ook de scorende Zirkzee past zeker in ons team van de week.

Dat levert dan onderstaand elftal op:

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Voetbalkrant.com

Al meer dan 21812 voetbalfans gingen je voor!

Met de Voetbalkrant nieuwsbrief ontvang je dagelijks al het laatste voetbalnieuws van jouw favoriete competities, ploegen of spelers per mail.

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties