Opmerkelijk verhaal: Beerschotsupporter overwint dodelijke ziekte en wordt jongste sponsor van de club

Robbie Maes
| 2 reacties
Opmerkelijk verhaal: Beerschotsupporter overwint dodelijke ziekte en wordt jongste sponsor van de club
Word fan van K Beerschot VA! 927

Zino Beuckeleers, nu 27 jaar, heeft een bijzondere reis doorgemaakt van jonge doelman bij Beerschot naar de jongste sponsor van zijn favoriete club. Toen hij zes jaar oud was, kreeg hij te horen dat hij leverkanker had. Gelukkig werd de kanker op tijd ontdekt en behandeld.

Beuckeleers, die nu als foto- en videograaf werkt voor Belgische artiesten, besloot zijn eigen kledingmerk te beginnen: Show:time. Het merk is geïnspireerd door de backstagewereld van muziek. Hij maakte simpele, zwarte T-shirts en hoodies met kleurrijke ontwerpen op de rug.

Zijn merk heeft niet alleen veel succes bij de fans, maar ook een samenwerking met Beerschot. "Het voelde meteen goed om samen te werken met mijn club", zegt Beuckeleers in Het Nieuwsblad.

Het logo van Show:time staat op de shorts van de spelers en de ledborden langs het veld. Beuckeleers heeft ook een speciale Beerschot-lijn ontworpen voor fans, die al goed verkoopt.

Beuckeleers heeft 30.000 euro geïnvesteerd in zijn merk en hoopt aan het eind van het seizoen zijn investering terug te verdienen. Hij kijkt ook naar andere samenwerkingen met andere clubs en artiesten. "Natuurlijk niet met Antwerp, maar de Giants? Waarom niet", zegt hij.


Ondanks dat Beerschot momenteel onderaan staat in de Jupiler Pro League, blijft Beuckeleers optimistisch. "Ze spelen beter dan de rangschikking laat zien. Ik heb vertrouwen dat Beerschot zich kan redden", zegt hij.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties