"Hij verdient deze kans": Stefan Mitrovic heeft iets te zeggen over de nieuwe gewilde coach van KAA Gent, maar ...

"Hij verdient deze kans": Stefan Mitrovic heeft iets te zeggen over de nieuwe gewilde coach van KAA Gent, maar ...
Foto: © photonews

Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!

De kans dat Danijel Milicevic een échte kans krijgt bij KAA Gent? Die lijkt ondertussen toch alweer iets kleiner. Karel Geraerts lijkt de topkanshebber te zijn om Wouter Vrancken op te volgen. Nochtans waren de spelers zeker te spreken over de werken van de Zwitser.

Danijel Milicevic opende zijn avontuur met de ploeg van de toen nog zieke Wouter Vrancken tegen Charleroi, maar pakte in de tweede helft meteen uit met een aantal wissels. Sven Kums én het nieuwe systeem rendeerden meteen.

Renderen in nieuw systeem

Ook tegen OH Leuven stonden de Buffalo's bijwijlen met meer vertrouwen en kalmte te spelen. En dus zou het misschien niet eens zo'n rare zaak geweest zijn moest de Zwitser zijn kans gaan krijgen.

"Ik heb er het volste vertrouwen in dat we nog beter gaan spelen en meer gaan winnen", liet Stefan Mitrovic zich uit bij de rechtenhouders. Met ook een duidelijk compliment richting de T1 ad interim: "Hij heeft ons vertrouwen gegeven."

Punten pakken met Milicevic?

"Ik ben blij voor hem, want hij verdient deze kans. Niemand kent de club beter dan Mili. Ik ben zeker dat we met hem veel punten gaan pakken."

Toch is de kans klein dat Milicevic lang zal mogen T1 blijven bij de Buffalo's. KAA Gent zou deze week al zijn nieuwe T1 willen gaan voorstellen. Karel Geraerts is de naam die momenteel het meest genoemd wordt.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties