Ze zijn aan de andere kant van de wereld gaan zoeken: 'KRC Genk heeft nieuwe spits op het oog'

Ze zijn aan de andere kant van de wereld gaan zoeken: 'KRC Genk heeft nieuwe spits op het oog'
Foto: © photonews
Word fan van KRC Genk! 2031

KRC Genk moet zich voorbereiden op het vertrek van Christopher Bonsu Baah en Tolu Arokodare. De club zou alvast een nieuwe spits op het oog hebben.

KRC Genk wil zijn kern zo goed mogelijk samenhouden deze zomer. Toch zullen er onvermijdelijk een paar spelers vertrekken. Er wordt dan vooral aan Tolu Arokodare gedacht.

Het is zo goed als zeker dat de Nigeriaanse spits deze zomer een nieuwe uitdaging aangaat. Verder zal ook Christopher Bonsu Baah vertrekken.

Hij gaat voor 17 miljoen euro verkocht worden aan Al Qadsiah. De Limburgers zijn nu op zoek naar versterking, en zouden al iemand op het oog hebben.

Het Belang van Limburg meldt dat Racing Genk interesse heeft in Patrick Agyemang. Een Amerikaanse spits die momenteel als international actief is op de Gold Cup.

De 24-jarige aanvaller ligt nog onder contract bij Charlotte FC tot december 2025. Genk zou al geïnformeerd hebben, al is er nog helemaal niets concreet.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties