De Bleeckere klaar voor het grote werk
Foto: © SC
Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!
Vrijdag start het grote toernooi in Duitsland en dat heeft Frank De Bleeckere geweten. Onze landgenoot zal één dag later zijn eerste wedstrijd fluiten op het wereldkampioenschap.
“Ik ben klaar voor de topper tussen Argentinië en Ivoorkust, er is een groot deel van de zenuwen van me afgevallen na de fysieke testsâ€, aldus de scheidsrechter. Toch weet ook hij dat een goede wereldbeker fluiten een zeer goed zaak is voor alle Belgische scheidsrechters.
Op de vraag of De Bleeckere al droom van een finale, was de scheidsrechter duidelijk. “Ik ben gezond ambitieus, maar zal niet ontgoocheld zijn als ik na mijn eerste wedstrijd al naar huis moet.†Ook de Bleeckere zal na het WK zo’n 33.000 euro krijgen voor zijn diensten. [TH]
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief